Ana Sayfa Kampanyalar Oruçluyken Hiç Okunmaması Gereken Fikirler

Oruçluyken Hiç Okunmaması Gereken Fikirler

91

“Avantajix’e bakmadan alışveriş yapmak,
sağına soluna bakmadan karşıdan karşıya geçmeye benzer.”
(Anonim)

Karnınız açken sakın süpermarket alışverişine çıkmayın derler. Onun için siz siz olun iftardan önce bu mesajımızı okumayın.. Top bir atılsın, insan kendine gelsin, pistonlar yağlansın, ondan sonra ağız tadıyla okuyalım bakalım nerede ne varmış en avantajlı ;)

İftardan Önce Okunmaması Gereken Fikirler:

Bu arada şu fikirler de ilginizi çekebilir:

– Electro World Kupon Kodu: EW50TL, sadece ve sadece bu linkten giderseniz çıkan özel kampanya sayfasındaki ürünlere anında 50TL ekstra indirim veriyor. + Üste Avantajix para iadesi var. (Electro World’ün diğer sayfalarında bu kupon işlemiyor, ama Avantajix para iadesi tüm sitede geçerli.)

– Tatil.com 1000TL ve üzerine 50TL indirim kuponu: TEMMUZTATİL1, 1500TL ve üzerine 75TL indirim kuponu: TEMMUZTATİL2. (Bu 2 kupon kodu da 31 Temmuz’a kadar yapılan tüm yurtiçi ve yurtdışı otel rezervasyonlarınızda ve 31 Aralık tarihine kadar yapılacak konaklamalarda geçerli. Çoklu kullanıma müsait. Diğer kuponlarla ve ilk üyelik sonucu kazanılan 25TL ile birleştirilemiyor.) + Üste Avantajix var.

– MeCrea tasarım sitesinin yayınladığı son kupon kodu DGX10, 80TL ve üzeri tüm alışverişlerde Temmuz ayı boyunca 10TL indirim veriyor. MeCrea’da başka hiç bir yerde bulamayacağınız orijinal tasarım ve tasarımcılar var. Üste de Avantajix var.

– Glorika kozmetik indirim kuponu YUZDE5, adı üstünde her alışverişte %5 indirim veriyor. Üste de Avantajix size para veriyor, fiyat iyice ucuzluyor.

– ErkekPaketi indirim kuponu DGMERK 75TL ve üzeri paketlerde geçerli %20 indirim ve ücretsiz kargo değerinde. Üste Avantajix var.

– Dogostore indirim kupon kodu DG5 siteden 100TL ve üzeri tüm alışverişlerde 10TL indirim veriyor. Üste Avantajix para iadesi var.

– Derinmor indirim kodu DGMX1306 sitedeki tüm ürünlerde %10 indirim veriyor. Üste tabii ki Avantajix var.

– Parfumya kozmetik sitesinin en yeni kupon kodu DGMAX402013 ilk alışverişte geçerli 30TL indirim veriyor. Üste Avantajix para iadesi veriyor.

– Bastırgelsin sitesinden alışveriş yapacaklar için 3 adet kupon kodu mevcut: 25TL alışverişe 5TL indirim kuponu UA5KCS4S, 60TL alışverişe 15TL indirim kuponu 47K5NV7K, 90TL alışverişe 30TL indirim kuponu PCP3SRGP. Üste de Avantajix %16 para iadesi veriyor, tadından yenmiyor.

İftardan sonra herkes www.avantajix.com adresinde buluşuyor.

Sevgiyle Kalın.

Önceki İçerikKendime Ayakkabı Bulamıyorum
Sonraki İçerikSıcakta Mağaza Mağaza Dolaşmam Diyenlere