Ana Sayfa Fırsatlar Klimalar Bedava Olsun

Klimalar Bedava Olsun

111

Sıcaklardan kimbilir ne hale gelmiş olacağız ki oturduk bu sabah Sayın Başbakan’a bir mektup yazdık: “Sayın Başbakanım” dedik, “Siz ki şuramıza kadar gelen trafik sorununu çözmek için İstanbul’da Köprüleri dün BEDAVA yaptınız, lütfen buramıza kadar gelen şu çöl sıcaklarına da bir çözüm bulun ve mesela klimaları da BEDAVA yapın.”

Mektubun daha mürekkebi kurumamıştı ki “Aman Başbakan kızar mızar nemelazım” diye çöpe attık. Fakat bu püfür püfür fikir aklımızın bir kenarında iz bırakmadı da değil; “Klimalar tabii ki bedava olmaz ama mesela yaz aylarında KDV sıfırlansın” veya “Yaz boyunca ithal klimalardan gümrük vergisi kalksın” denebilir… (…) Aslında bakın hep beraber şu mektubu bir daha düşünelim. Şu kadar kişiyiz, hatta siz bizi eşe dosta tavsiye ettikçe daha da çoğalacağız, kafa kafaya versek belki akıllıca bir fikir çıkarırız. (Haklısınız bolca g eyik çıkacağı garanti, ama beyin jimnastiği dedikleri de bu zaten, bin tane geyik fikrin içinde bir tane pırlanta çıkarsa hayatımız kurtulur.)

Bu arada bazılarımız düşünedururken diğerlerimiz için aşağıda haftanın püfür püfür tüyoları var:

Avantajix’ten Serin Serin Tüyolar:

Ayrıca şunlar da ilginizi çekebilir:

– Sustilo’da en yeni ürünlerde %30 indirim isterseniz bu sabah elimize şu resmi indirim kuponu ulaştı, hatta denedik çalıştı: “indirim30” (tırnaklar hariç). Sitenin bir kaç yerinde Türkçe’ye tercüme problemleri olabilir, biz yakında düzelteceklerine inanıyoruz, ama bu arada KARGO BEDAVA cümlesinin hatasız yazılmış olduğunu gördük. (+Avantajix’ten %9 para iadesi var.)

– Netvarium alışveriş yapanlara NV puan veriyor. 50 TL ve üstü kredi kartı ile yaptığınız tüm alışverişlerinizde, toplam alışveriş tutarınızın %40’ını NV puanlarınızla ödeyebiliyorsunuz. Ekstra avantajlı alışveriş için son tarih olan 31 Temmuz’dan sonra tüm NV puanlar sıfırlanacak. Bilginize. (Avantajix’in %10 verdiğini söylemeyi unuttuk; o sıfırlanmıyor.)

– Grupanya’da Speedy oto klima bakım paketi 69 TL yerine 22,90. Okçuluk eğitimi 100TL yerine 17,50. İftar menüsü 60 yerine 35 TL. Üste Avantajix para iadesi var.

– Grupfoni’de doğa ve terapi turları %50 indirimli, üste de Avantajix’ten %4,75 var.

– Gruppal 100TL üzeri alışveriş yapanlara Çeyrek Bilet Milli Piyango hediye ediyor. Üste de Avantajix %6,5 para iadesi veriyor.

– Avantajix’ten tıklayıp Gezinomi’de alışveriş yapınca bakın neler oluyor: 20TL anında indirim kuponunuzu buluyor, alışverişe üste %5 para iadesi alıyorsunuz. Eğer harcamanızı Vakıfbank Worldcard ile yaptıysanız 2.000 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde üste 150TL kazanıyorsunuz. (Kazanılan indirim, bankanız tarafından hesap ekstrenize yansıtılıyor.) Gezinomi.com’a üye olarak 20TL GeziPara kazanıyorsunuz. Ayrıca arkadaşlarınızı davet ederek, her biri i&ccedi l;in 50 TL GeziPara kazanabilirsiniz. (Of biz yazmaktan yorulduk, ilgilenenler için tüm detaylar Gezinomi sitesinde.)

– Teknosa’da 17-18 Temmuz tarihlerinde Bonus Kart ile alışveriş yapanlar %10 bonus kazanıyor. Üste Avantajix para iadesi de cabası…

Keyifli Alışverişler…

(Not: Yukarıdaki yazı Avantajix kullanıcılarına Avantajix tarafından bugün gönderilmiş olan e-posta mesajının bir kopyasıdır. Siz bu mesajı okuduğunuzda kampanyalar güncelliğini yitirmiş olabilir. Ayrıca yukarıda sadece başlıklar halinde vermekte olduğumuz avantajların tüm detaylarını ve nasıl kazanacağınız veya kazanamayacağınız konusundaki tüm ipuçları ile, her firma özelindeki tüm şartları www.avantajix.com adresinde bulunabilir. Öte yandan Avantajix dışındaki firmaların kendi kampanyaları Avantajix’in kontrolünde değildir ve bunların şartları, sürekliliği ve birbirleriyle birleştirilebilirliği firmaların kendisine aittir. Bir kampanya başka kampanya ile birleşmeyebilir, kampanyalar stoklara sınırlı olabilir, kampanya sahibi kampanyasını istediği zaman değiştirebilir, yukarıda belirtilen indirim önerileri sadece fikirlerden ibarettir ve çalışıp çalışmadıkları tarafımızdan denenmemiştir. Avantajix sadece kendisine ödenen komisyonların size “para iadesi” adı altında ödenmesinden sorumludur. Herkese avantajlı alışverişler dileklerimizle.)

Önceki İçerikRamazan Bahane Sigarayı Bırakmak Şahane
Sonraki İçerikOnline Alışverişe Panzehir: Kupon Kodları