Ana Sayfa Alışveriş Okul alışveriş telaşı başlıyor

Okul alışveriş telaşı başlıyor

82

Okulların açılmasına sayılı günler kala öğrenciler kadar velilerin de heyecanı arttı. Bu kıpır kıpır eden kalpler sadece öğrenciler için değil, aileler için de hem mutluluk hem de tatlı bir telaş anlamına geliyor.

Okul alışverişleri birçok veli için ekonomik anlamda bir sıkıntı yaratmıyor değil. Hele çocuğu okula yeni başlıyorsa yapılan harcamaların faturası daha da kabarıyor.

Veliler, okul dönemi öncesi yapılan harcamaların kendilerini zorladığını belirtiyor ve bir an önce bu sürecin geçmesini istiyor. Alışveriş sürecini daha ekonomik yollardan tamamlamak isteyen öğrenci velileri, ellerine sıkıştırılan listedeki araç-gereçleri en uygun fiyata alabilmek için ayaklara kara sular inene dek mağaza mağaza dolaşıyor.

Çocuğu için en iyisini, en güzelini almak isteyen anne babalar ekonomileri ölçüsünde bunu yapmaya çalışıyorlar. Ancak bu ülkemizde pek çok aile için tam olarak geçerli olamayabiliyor. Zaman zaman hesapta olmayan harcamalar da çıkabiliyor. Bu yüzden çoğu aile temkinli davranmaya, ayak ve yorgan ilişkisini dengelemeye özen gösteriyor.

Tabii ki en ekonomik okul alışverişinin sadece fiziki mağazalardan, çarşı pazardan ibaret olmadığını bilmek gerek. İnternette çok uygun fiyatlar ile kırtasiye ürünleri satan alışveriş siteleri var. Dükkan dükkan dolaşmaktan hoşlanmayanlar, kalabalıktan sıkılanlar, “bir tek hafta sonum var onu da dışarıda alışveriş yaparak geçirmek istemiyorum” diye somurtanlar ile bir seferde aradığı her şeyi bulmak isteyenler için online alışveriş siteleri büyük kolaylıklar sağlıyor.

Online mağazalar geniş ürün yelpazeleriyle ve biri biterken diğeri başlayan kampanyalarıyla alışverişi olabilecek en ucuz şekilde yapmanızı sağlayabiliyorlar. Üstelik hiç yorulmadan evinize kadar teslim ediyorlar. Güvenli alışveriş ve kredi kartına taksit avantajları da sunması cabası.

İNTERNETTEN OKUL ALIŞVERİŞ YAPMAK

Çocuğunuzun sağlığı için seçeceğiniz malzemeleri hangi ortamdan satın alırsanız alın güvenli yerlerden temin etmeye özen gösterin. Bazen ucuza almak daha sora çok pahalıya mal olabiliyor.

Siz de artık diğer milyonlarca veli gibi okul alışverişini internetten yapmayı düşünüyorsanız zengin kırtasiye ürünleri kategorisine sahip olan D&R’ı tercih edebilirsiniz. D&R’de kırtasiye ürünlerinin fiyatları da oldukça uygun.

Ama bitmedi. Çünkü bir de Avantajix var. Avantajix’ten tıklayarak D&R online mağazasına gider ve alışveriş yaparsanız harcadığınız paranın bir bölümünü Avantajix size iade eder ve alışverişiniz daha da ucuza gelmiş olur.

Ayrıca Avantajix dönem dönem D&R kupon kodu, hediye çeki, indirim kuponu da veriyor; alışveriş daha da avantajlanıyor.

Avantajix’in adresi: www.avantajix.com

Önceki İçerikŞemsipaşa Pasajında Dilibüzüşesice Fikirler
Sonraki İçerikİşinize yarayacak bir ürün illa ki vardır