Ana Sayfa Kampanyalar Ona Paranın Satın Alamayacağı Bir Hediye Verin

Ona Paranın Satın Alamayacağı Bir Hediye Verin

130

Amerikalılar Türkiye’nin nerede olduğunu bilmiyormuş; peki siz Iğdır’ın nerede olduğunu biliyor musunuz?

Iğdır Valiliği 4.000TL ödüllü bir logo yarışması açtı, haftaya sona eriyor. Gidin o yarışmayı kazanın ve bu onuru sevgilinize hediye edin.

(Tabii ki etrafta siz kazanırsanız ona gurur verecek başka ödüllü yarışmalar da var. Eğer ilginizi çekerse http://blog.avantajix.com/su-siralarda-hangi-yarismadan-para-kazansak blog yazımızı okuyabilirsiniz.)

Yani sevdiğinize öncelikle hediye olarak sevgi verin; bilgi verin; gurur verin; vakit verin.

Ona değer verin.

Bunu verdikten sonra yanında bir de paketli fiyonklu cisimli bir hediye vermek isterseniz, buyurun aşağıda size birkaç fikir sıralayalım;

Haftanın İlham Veren Fikirleri:

Bu arada şu fikirler de ilginizi çekebilir:

1) Anne Lütfen 4 farklı indirim kodu yayınladı: 250TL ve üzeri alışverişlere 25TL indirim kodu: SVG25, 200TL ve üzerine 20TL indirim kodu: SVG20, 150TL ve üzerine 15TL indirim kodu: SVG15, 100TL ve üzerine 10TL indirim kodu: SVG20. Bu kodlar Kraft ürünleri haricinde 16 Şubat’a kadar geçerli. Üste de Avantajix para iadesi var.

2) Takatuka Sevgililer Günü indirim kuponu: SevgililerGünü30; 2 çift alana 30TL indirim veriyor. 200TL üzeri alışverişlerde geçerli. Üste de Avantajix para iadesi var.

3) Otel.com kupon kodu: OTELOVE20 Şubat sonuna kadar $250 alışverişlerde $20 indirim sağlıyor. Üste de Avantajix para iadesi var.

4) Lezzetli Hediye sitesinde Avantajix’e özel indirim kupon kodu: AVANTAJIX, 70TL ve üzeri alışverişlerde %20 indirim sağlıyor. (Not: Ayrıca bir de Sevgililer Günü’ne özel bir indirim kuponu var: ZNX238LZ, 25 Şubat’a kadar “Sevgililer Günü Hediyesi” ürünlerinde %15 indirim sağlıyor. Diğer kampanyalar ve “Haftanın İndirimli Ürünleri” ile birleşmiyor. Stoklarla sınırlı) Üste de Avantajix para iadesi var.

5) İroni Tekstil kupon kodu : 2014SG. 17 Şubat’a kadar yapacağınız 50TL ve üzeri alışverişlerde %20 indirim ve ücretsiz kargo veriyor. Üste de Avantajix para iadesi var.

6) Hepsiburada‘dan 16 Şubat’a kadar 1000TL üzeri televizyon alanlar 100TL hediye çeki ve 100TL Worldpuan kazanıyor. 1 Converse alana 2ncisi %90 indirimli. Ayrıca Vodafone kampanyasına katılırsanız iPhone5’inizi ayda 25TL taksitle almanız mümkün. Üste de tabii ki Avantajix var.

Sevgiyle Kalın.

Önceki İçerikŞu Sıralarda Hangi Yarışmadan Para Kazansak
Sonraki İçerikSebzelerle Müzik Yapmak