Ana Sayfa Kampanyalar Şu Sıralarda Hangi Yarışmadan Para Kazansak

Şu Sıralarda Hangi Yarışmadan Para Kazansak

136

“Şu anda etrafta ne gibi yarışmalar var? Katılsak ne ödül kazanabiliriz?”

Bu soruyu biz de kendi kendimize sorduk; ve cevabı bulmak için internetin altını üstüne getirdik. Sonuçta aşağıdaki en güncel liste ortaya çıktı. Bakın şu sıralar etrafta hangi ödüllü yarışmalar varmış.

IĞDIR’A LOGO YARIŞMASI – ÖDÜL: 4.000TL

Iğdır Valiliği tarafından açılan yarışmanın konusu, sürekli yenilenen ve gençleşen, hem tarihi değerleri, hem çağdaş nitelikleriyle yüksek yaşama standartlarına sahip ve örnek bir şehir olma yolunda kendini sürekli geliştiren Iğdır’ın bu özelliklerini yansıtacak ve Iğdır Valiliği kurum kimliğinde kullanılacak, özgün amblem/logonun tasarlanmasıdır.

1- Yarışma herkesin katılımına açıktır.
2- Her katılımcı en fazla 3 logo ile yarışmaya katılabilir.
3- Yarışmaya katılım ücretsizdir.
4- Yarışma sonunda birinci seçilen eser Iğdır Valiliğinin amblem/logosu olarak belirlenecektir.
5- Yarışmaya son katılım 21 Şubat 2014 Cuma günü, Saat: 17.00 mesai bitimine kadardır.

Adres: Iğdır Hükümet Konağı Binası
Tel: (0476) 227 71 79-117
Faks: (0476) 227 66 26

ÖDÜL: Yarışma sonucunda bir adet logo, Iğdır Valiliği resmi logosu olarak tayin edilecek ve birinci olan bu esere 4.000 TL para ödülü verilecektir.

Yarışma Başlangıç Tarihi:           23 Ocak 2014
Son Teslim Tarihi:                        21 Şubat 2014
Seçici Kurulu Değerlendirmesi:   22-28 Şubat 2014
Sonuçların İlan Edilmesi:             28 Şubat 2014

Daha fazla detay için: http://www.igdir.gov.tr

FİKİR YUMAĞI YARIŞMASI – ÖDÜL: 20.000TL

“Yaratıcılık benim yumağımda var” diyenler için bu sene 3üncüsü düzenlenen “Fikir Yumağı” yarışması başladı. Kartopu Yünleri tarafından desteklenen ödüllü yarışmada amaç, ipliği kullanarak günün tasarım anlayışına uygun, özgün ve daha önce görülmemiş yeni fikirler ortaya koymak ve yeni ürünler elde etmek. Yarışmada 2 kategoride dağıtılacak olan ödüller şöyle:

“Hayatın İçinden Tasarımlar” Kategorisi:
-Birincilik Ödülü: 6.000 TL
-İkincilik Ödülü: 2.500 TL
-Üçüncülük Ödülü: 1.500 TL
Mansiyon: Kartopu Hediye Paketi

“Serbest Tasarımlar” Kategorisi:
-Birincilik Ödülü: 6.000 TL
-İkincilik Ödülü: 2.500 TL
-Üçüncülük Ödülü: 1.500 TL
Mansiyon: Kartopu Hediye Paketi

-Yarışmaya 15 Mart 2014 tarihine kadar başvuru yapılabilir.
-Yarışma sonuçları Mayıs ayında yapılacak olan ödül töreninde açıklanacak.
-Detaylar için: www.fikiryumagi.com

210.000TL ÖDÜLLÜ İTÜ ÇEKİRDEK YARIŞMASI

İTÜ Çekirdek Yarışma, girişimci grupları, gerçek dünyadaki ticari hayata hazırlayan bir simülasyon ortamıdır. Proje iş planını hazırlayıp, projesini geliştiren İTÜ Çekirdek girişimcilerini, şirketleşme aşamalarında finanse edebilmek amacıyla düzenlenen yarışmaya son katılım tarihi 1 Nisan 2014

Ödüller:

-Elginkan Vakfı Teknoloji Ödülü: 100.000TL
-Cardtek Group Özel Ödülü: 50.000TL
-Ege Kimya Özel Ödülü: 25.000TL
-Yedaş Özel Ödülü: 25.000TL
-Agito Özel Ödülü: 10.000TL

Detaylı bilgi için: http://www.itucekirdek.com

10.000TL ÖDÜLLÜ FİKRİNE SAĞLIK YARIŞMASI

Acıbadem tarafından açılan ve 15 Nisan 2014 tarihine kadar sürecek bu yarışmada birinciye 5.000TL, ikinciye 3.500TL, üçüncüye 1.500TL ödül var.

Sadece “Meraklıyım, araştırmacıyım, sağlık konusunda proje geliştirmek istiyorum ve şu an lise öğrencisiyim” diyenler katılabiliyor.

Detaylar için: http://www.acibadem.edu.tr/?sid=1357

100.000 EURO ÖDÜLLÜ VALEO İNOVASYON YARIŞMASI

Valeo İnovasyon Yarışması dünyanın dört bir yanından geleceğin arabalarını tasarlamak isteyen öğrencilere fırsat sağlıyor. Yarışma sonunda, otomobiller konusunda devrim niteliğinde çözümler geliştiren katılımcılar Fransa’da ağırlanacak. Birinciye 100.000 Euro, ikinci ve üçüncüye 10.000’er Euro ödül var. Son katılma tarihi 14 Şubat.

Detaylar için: https://valeoinnovationchallenge.valeo.com

PIRLANTA YÜZÜK HEDİYELİ FİNİSH YARIŞMASI

Finish Türkiye’nin Her Ay 3 Kişiye Pırlanta Ödüllü Facebook Yarışması başladı.

Yarışma 2 aşamadan oluşuyor: Katılımcılar Facebook.com/ FinishTurkiye sayfasını beğendikten sonra çıkan formu doldurarak çekilişe katılıyor. İlk adımda formu doldurarak çekilişe katılan kişi her ay tüm şehirlerden çekiliş ile seçilecek 100 kişi arasındaki yerini alırsa Finish Seti kazanıyor. Ayrıca kampanyada isteyen herkes istediği kadar arkadaşını uygulamaya davet edebiliyor. Her 5 arkadaş için 1 ilave çekiliş hakkı kazanılıyor. İkinci adımda ise katılımcı kişi, şehrini seçip formu doldurduktan sonra çıkan sayfada isterse “Pırlanta Yüzük” (Ödül) kazanmak için devam et tuşuna basıp “Pırlanta Yüzük” kazanmak için şehrinin en parlak yönünü ve Finish bulaşık makinesi deterjanlarının en parlak yönünü ve özelliğini metin ile yazıyor. “Pırlanta Yüzük” kazanmak için gerekli koşul, yaşadığınız şehrin ve Finish bulaşık makinesi deterjanının en parlak yönünü/özelliğini yazmak.

Pırlanta yüzük HER AY tüm Türkiye genelinde hikayesi en çok beğenilen 3 farklı şehirden 3 kişiye hediye edilecek. Finish Setleri ise yine her ay toplamda 100 farklı kişiye hediye edilecek. Birinci, ikinci ve üçüncü kişilerin pırlanta yüzüklerinin karatları tabii ki farklılık gösterecek.

Daha fazla detay için: http://www.facebook.com/finishturkiye

NESCAFE İÇ MERCEDES KAZAN

15.04.2014 tarihine kadar “Nescafe 3’ü 1 Arada” alırsanız, ve ürün ambalajı içerisindeki katılım şifresini www.nescafe.com.tr/kampanya internet adresine girerseniz çekilişle çeşitli ödüller kazanabileceksiniz.

Katılanlar arasında yapılacak olan çekilişte 3 kişi Mercedes-Benz A180 Prime 2013 Model Otomobil, 333 kişi Sony Play Station 4 Oyun Konsolu kazanacak.

Çekiliş 21.04.2014 tarihinde yapılacak. Kazananlar, 24.04.2014 tarihinde Radikal Gazetesi ve www.nescafe.com.tr/kampanya web sitesinde duyurulacak.

Daha fazla detay için: www.nescafe.com.tr/kampanya

TÜRK HAVA YOLLARI YARIŞMASI, BEDAVA UÇAK BİLETİ KAZANDIRIYOR

Türk Hava Yolları tarafından düzenlenen Wingo “Bir Tweet’le Devr-i Alem” Twitter yarışmasına katılmak ve uçak bileti kazanabilmek için son gün: 19 Şubat 2014

Birtweetledevrialem.com sitesinden tıklayın, uygulama içindeki Wingo’nun fırsat uçuşu yaptığı şehirlerden dilediğinizi seçerek yarışmaya başlayın. Şehirleri, her şehir bir önceki şehrin son harfiyle başlayacak şekilde ardı adına yazın. (Örneğin: ViyanAmsterdaMoskova …vs) Bunu yaparken Twitter’ın karakter sınırı olan 140’ı geçmeyin. Bu tweet’i Twitter hesabınızdan paylaşarak yarışmaya katılın. Amaç şehirlerin son harfi ile oluşan kelime zincirinde en uzun mesafeyi yapabilmek. Siz şehirleri yazarken, yazılan şehirler arasındaki mesafeler mil cinsinden otomatik olarak toplanacak; Her 20.000 mil için 1 adet çekiliş hakkı kazanılabilecek.

Yarışma sonucunda çekilişle 5 kullanıcı çift kişilik yurt içi gidiş-dönüş uçak bileti, 5 kullanıcı ise uçak maketi kazanacak. Biletler, duyurusu yapıldığı tarih itibari ile 1 yıl içerisinde kullanılabilecek.

Daha fazla detay için: www.birtweetledevrialem.com

BAŞKA NELER VAR:

Bu yazımız hoşunuza gittiyse bloğumuzu izlemeye devam edin; bu konudaki yazılarımız sürecek. Ayrıca ödüllü yarışmalarla ilgili daha önceki bazı yazılarımız da şöyle idi:

http://blog.avantajix.com/dunyanin-en-acayip-yarismalarina-katilin-para-kazanin/

http://blog.avantajix.com/karda-kista-disari-cikamayanlar-icin-kazancli-fikirler/

– http://blog.avantajix.com/bayram-tatilinde-9-gun-sikintidan-patlamayin/

http://blog.avantajix.com/sene-bitmeden-1-000-000-kazanmanin-8-yolu/

http://blog.avantajix.com/1-milyon-dolar-kazanmak-ister-misiniz/

Sevgiyle kalın.

Önceki İçerikMilli Piyango’dan Bile Bu Kadar Çok Para Çıkmaz
Sonraki İçerikOna Paranın Satın Alamayacağı Bir Hediye Verin