Ana Sayfa Kampanyalar Pizza Siparişi Nasıl Bedavaya Gelir?

Pizza Siparişi Nasıl Bedavaya Gelir?

80

Sevgili Dostlar,

Biliyorsunuz kısa bir süre önce http://fikirler.avantajix.com bölümümüzü açmıştık. Bu bölüme gönderdiğiniz zekice para kazanma fikirleri 10TL nakit bonusla ödüllendiriliyor.

Bu hafta bir kullanıcımız internetten pizza siparişini nasıl bedavaya getirdiğini yazmış. Kimseyi kırmadan, incitmeden, zarar vermeden, sadece zeka yürüterek bir pizza siparişi matematik olarak bedavaya gelebiliyor. Detaylar yukardaki linkte yazıyor.

Ama yok ben pizzacının motosikletine binmem :) derseniz aşağıda motosiklete binmeden de yapılabilecek zekice hareketler sıralanıyor;

Günün Zekice Fikirleri:Yarışma Sevenler İçin:

1) 3000TL DEĞERİNDE BUZDOLABI KAZANIN

Bosch tarafından Milli Piyango izni ile düzenlenen bu yarışmada 24 Mayıs’a kadar http://gulumsetenenerji.bshg.com.tr adresine (ücretsiz) girip soruları doğru yanlış fark etmeksizin cevaplayanlar 1 çekiliş hakkı kazanacak. Çekilişte 1 kişi Bosch Çift Kapılı Buzdolabı (değeri: 2995TL) kazanacak. 4 Haziran tarihinde yapılacak çekilişin sonuçları 10 Haziran tarihli Takvim Gazetesi’nde yayınlanacak.

2) DART AT TATİL KAZAN

Conde Nast’ın Dünyaya Bir Dart At isimli oyununda bir dart atın, dartın düştüğü yere tatile giden 3 yarışmacıdan biri olun. Ödül şu: 3 yarışmacı oyunda attıkları dartın isabet ettiği ülkeye 1 hafta Çift Kişilik Seyahat kazanacak.
Son katılım tarihi: 30 Haziran 2015
Daha fazla detay: http://dart.cntraveller.com.tr

3) MOBİLYA TASARLA PARA ÖDÜLÜ KAZAN

Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği’nin tasarım yarışması başladı. Ödüller: 5 kategoride finale kalanlara 3000’er TL. +Engelliler İçin Ev Mobilyası kategorisinde finale kalanlara 6000’er TL.
Son katılım tarihi: 22 Temmuz 2015
Detaylar için: www.mosder.org.tr

İndirim Kuponu Sevenler İçin:

– Lidyana’da Avantajix’e özel 2 indirim kuponu var:
AVANTAJIXBK: Kargo Bedava indirim kodu.
AVANTAJIX10 : Alt limitsiz %10 indirim kodu.
Üste de Avantajix var.

– Modagram’da Mayıs ayına özel 50TL ve üzeri tüm alışverişlerde geçerli anında ekstra 10TL indirim kodu: MYS10. Üste de Avantajix var.

– Tatil.com sitesi için 2 indirim kuponu var:
2015TATILDTUQ50 kuponu 1000TL üstüne 50TL indirim veriyor.
2015TATILDTUQ75 kuponu 1500TL üstüne 75TL indirim veriyor.
Üste de Avantajix var.

Sevgiyle Kalın.

Önceki İçerikBedava Alfa Romeo Giulietta Kazanıyoruz
Sonraki İçerikPara Hikayeleri: 1 Dolardan Yüzük Yapmak