Ana Sayfa Alışveriş Playstation 3 Nereden Alınır?

Playstation 3 Nereden Alınır?

78

Yaz tatili yaklaşıyor. Çoğu öğrenci tatil planlarını hazırlamaya başladı. İmkanı olanlar tatil beldelerine gidecek. Olmayanlar ise yaz tatilini evlerinde, oturdukları şehirde geçirecek. Peki bu yazı evde geçirenler sizce nasıl geçirecek?

En Güzel Ev Eğlencesi

Yaz tatilini evde geçirecek gençlerin en sık yaptığı aktivite arkadaşlarla toplanıp Playstation partileri yapmak. Hava zaten çok sıcak. Öğle saatlerinde dışarı çıkmak ise çoğumuz için sıkıntılı bir durum. Sıcaktan bayılacağımız günler sadece ozon tabakası ve küresel ısınmadan kaynaklanmıyor. İnsanlar çevreyi böyle hırpalamadan önce sıcak yok muydu sanıyorsunuz? Dolayısıyla evde oyun oynamak en mantıklı seçimlerden biri. Hele birkaç arkadaş çağırılırsa daha da güzel. Evde oyun keyfine kaç kişi hayır diyebilir ki?

Hayali Cihan Değer

Şimdi o anı bir hayal edin. En sevdiğiniz arkadaşlarınız yanınızda. Son sürüm oyun konsolunuz Playstation’a son sürüm bir futbol oyunu takılı. Favori takımınızı seçmişsiniz. Oyuncuları dizmişsiniz. Taktikler hazır ve as oyuncularınız ellerini ovuşturuyor. Rekabet dolu bir futbol turnuvasının start tabancası ateşlenmiş. Oyun heyecanla başlıyor. Kıyasıya mücadeleler, kaçan goller, düşenler kalkanlar, defansta Çanakkale geçilmez, ofansta direkten dönen pozisyonlar… Elinizde gamepad, bir yanda heyecandan zaman zaman yudumlamayı unuttuğunuz buz gibi kolanız. Diğer yanda alırken ara sıra yere döktüğünüz ve birazdan fırça yiyeceğinizi bildiğiniz cipsler… Daha ne olsun?

Playstation3 oyunlarının kalitesini konuşmaya gerek yok. Oyunlar, insanı kendinden geçiriyor. Gerçekçi grafiklerin yer aldığı oyunlar ile sınırsız keyifli vakit geçirmek için bir Playstation3 satın almak gayet mantıklı bir seçim olabilir.

Bir Playstation Her Zaman Bir Playstation’dan Daha Fazlasıdır

Oyun konsollarında oyun oynamayı seven çoğu kişi olmasına rağmen hala Playstation sahibi olmayanlar da var. Belki bu yaz tatillerinde kendilerini ödüllendirmek için Playstation alacak kişiler olacak. Minik öğrencilerden de karne hediyesi olarak Playstation isteyenler çıkacak. Playstation3 piyasa çıktığı zamanlar oldukça yüksek fiyatlardan satılıyordu. Zaman içinde fiyatları makul seviyeye inmeye başladı. Her ne kadar makul fiyatlar ile satılsa da hala bir oyun konsolu alacak yeterli bütçesi olmayan arkadaşlar var. Kısıtlı bütçesi olanlar doğal olarak indirimli Playstation3 almanın fırsatlarını kovalayacak.

Playstation3’ler internette şu sıralar oldukça uygun fiyatlar ile satılıyor. Hatta bazı alışveriş sitelerindeki kampanyaları, indirim kuponlarını, indirim çeklerini takip edenler daha da ucuz bir fiyata Playstation3 sahibi olabiliyor. Bu mucizevi aleti almayı düşünen ve acaba en uygun fiyata nereden alabilirim diyenlere bizim de bir önerimiz var. Türkiye’nin En İşlek Alışveriş Merkezi olan GittiGidiyor’da bu aralar %40 indirimle 419 TL’ye Playstation3 satılıyor. Avantajix’ten tıklayıp GittiGidiyor.com sitesine gider ve alışveriş yaparsanız 2 kere kazanacaksınız. Avantajix, bugünlerde %2,5 oranında para iadesi veriyor. Bu fırsat kaçar mı? Bizce kaçmaz…

Adres şu: www.avantajix.com

Önceki İçerikİndirimli Converse Nereden Alınır?
Sonraki İçerikEfsane Saatler Yeniden Moda Oldu