Ana Sayfa Alışveriş İndirimli Converse Nereden Alınır?

İndirimli Converse Nereden Alınır?

275

İndirimli Converse Nereden Alınır?

Ayakkabı denince dünyada ilk akla gelen marka olan Converse, birçok kişi için bir ayakkabıdan daha fazlası. Bir asırlık marka olsa da, en çok gençler ve genç kalanlar arasında popüler olmayı başaran, hem de her dönem başaran Converse, herhangi bir ayakkabı markası olmaktan öte, sevilen ve sevenlerini birbirine bağlayan efsanevi bir iletişim mecrası olarak varlığını sürdürüyor.

1908 yılında ünvanı “Marki” olan M. Converse tarafından kurulan Converse, 2008 yılına geldiğimizde “dalya” dedi ve yüzüncü yılını kutladı. Efsane ayakkabı markası her dönem popülerliğini koruyan ve “sneaker” adı verilen modelleriyle birlikte giyim ve aksesuarlarıyla da gençlerin vazgeçilmez markaları arasında yer aldı. Yaz-kış farketmeksizin her dönemde gençlerin en çok sevdiği spor ayakkabı olan Converse her kesimden tüketici tarafından beğeniliyor. Converse’in bu kadar çok popüler olması taklit ürünler üreten korsancıların da dikkatini çekiyor ve birçok yerde imitasyon Converse modelleri satılıyor. Neyse ki taklit ürünlerin hükmü uzun sürmüyor, dönem dönem yapılan baskınlarda bu taklitler ele geçiyor ve piyasa temizlenip orijinallere kalıyor.

Öte yandan her ne kadar pahalı bir ayakkabı modeli olarak bilinse de alışveriş sitelerindeki cazip kampanyalar ile çok ucuza bir Converse sahibi olabilmek mümkün. Bunun için fırsat sitelerini ve özel alışveriş kulüplerini sürekli takip etmeniz gerekiyor.

En Ucuz Converse’i Aradık ve Bulduk

Bu yazımızda Converse-sever okurlarımız, hangi sitede daha ucuz, nerelerde kampanya var diye araştırdık ve çok ucuz fiyatlar ile birbirinden güzel modellere sahip olmalarına yardımcı olmak istedik. İnternetin altını üstüne getirdik ve yaklaşık 100 kadar siteyi inceledikten sonra bugünlerde en ucuz Converse satan siteyi bulduk.

Birbirinden güzel, rengârenk Converse modelleri şu aralar Limango’da %70’e varan indirimler ile satılıyor. Limango’daki indirimli Converse modellerini görenler adeta akın etti. Hala bir Converse satın almadıysanız en kısa zamanda Limango’yu ziyaret edin. Bu fiyatları bir daha bulamayabilirsiniz.

Sizi sevindirecek bir haberimiz daha var. Avantajlı alışverişin uğrak noktası Avantajix’ten tıklayarak Limango’dan alışveriş yapanlara şu sıralar para iadesi var. Yani siz alışveriş yapıyorsunuz ve Avantajix Limango’da harcadığınız paranın bir bölümünü size iade ediyor. Hatta Avantajix dönem dönem Converse alacaklara indirim kuponu, kupon kodu, ve hediye çekleri dağıtıyor. (Detaylar için: www.avantajix.com adresine bir göz atabilirsiniz.)

Hayalinizdeki Converse için daha ne duruyorsunuz?

Önceki İçerikGözyaşartıcı İndirimler Orantısız Güç Kullanıyor
Sonraki İçerikPlaystation 3 Nereden Alınır?