Ana Sayfa Alışveriş Rengarenk Tişörtler & Baharlık Bluzlar

Rengarenk Tişörtler & Baharlık Bluzlar

86

Defacto baharın gelmesiyle birlikte bayram yerine dönmüş; Rengarenk tişörtler, cıvıl cıvıl gömlekler, fıkır fıkır pantalonlar Defacto online mağazasını doldurmuş görünüyor.

(Bu arada yukarıdaki yazıda “tişört” mü yazsak “t-shirt” mü diye düşündükten sonra “tişört”te karar kıldık; nedeni ise “television” değil “televizyon”, “radio” değil “radyo” yazıyor olmamız.)

Erkek Defactocular bu bahar uç renklerde pantalonlar arasında seçim yapma özgürlüğüne sahip olacak. Klasik kalmak isteyenler ile bejden vazgeçemeyenler unutulmamış ama kırmızı pembe turuncu pantolon arayanları mutlu edecek modeller raflardaki yerini almış.

Defacto hanımlar için de ilkbaharın coşkusunu yansıtan renklerde tunikler, tiril tiril bluzlar, bir içim su tişört ve gömlekler hazırlamış. Gardrobunuzu yenilemenin zamanı geldiğine inanıyorsanız Defacto’ya bir uğramanızda yarar olabilir.

(Bu arada bir not da “gardrob” kelimesi için düşelim: Fransızca’daki gardbobe kelimesinden gelen bu sözcük iki kelimenin birleşmesinden oluşmuştur: “Gard” kelimesi “gardiyan”daki gibi “bekçi” demektir. “Robe” kelimesi ise “robdöşambr”daki gibi “elbise” anlamına gelir. Bu durumda Gardrobe kelimesi dilimize geçtiğinde aynı “tişört” örneğinde olduğu gibi gardrob eklinde yazılması gerekir diye düşünüyoruz.)

Son olarak bir not: Avantajix’ten tıklayanlar hem Defacto kupon kodları, indirim kuponları, hediye çekleri ile indirimli alışveriş yapıyor; hem de Avantajix para iadesi kazanıp alışverişi keyifli bir dokunuşla ucuza getirebiliyor.

Avantajlı alışverişin adresi şu: www.avantajix.com

Önceki İçerikBedava Televizyon İsteyen 1 Lira Hazırlasın
Sonraki İçerikSen üşengeçliğin resmini yapabilir misin Abidin?