Ana Sayfa Kampanyalar Bedava Televizyon İsteyen 1 Lira Hazırlasın

Bedava Televizyon İsteyen 1 Lira Hazırlasın

76

Matematik hocamız bu başlığı görse bize kızardı: “Yavrum bu ne yanlış cümle: Bedavaysa niye 1 Lira hazırlayalım ki? Şu senin televizyon ‘Bedava’ mı yoksa ‘1 Lira’ mı?” Biz de cevap verirdik: “Hocam bu fiyata o televizyon bedava. Bir eşittir sıfır.” :)

Sevgili Dostlar,

İşin aslı şu: Kliksa bugün 1 Lira’ya televizyon dağıtıyor.

Bundan tam 1 yıl önce “Ucuza Konmak” sloganı ile başladığı yayın hayatının 365’inci gününü (BUGÜN) görkemli bir şekilde kutlamaya karar veren Kliksa’nın, gün boyunca televizyon, bulaşık makinası, cep telefonu ve çeşitli teknoloji ürünlerini neredeyse bedavaya (sadece 1 Liraya) dağıtacağı duyumunu aldık.

Detayları şurada yazıyor: http://blog.avantajix.com/1-liraya-televizyon-nasil-kazanilir

Kliksa’ya “iyi ki doğdun Kliksa” diyor, “Teknoloji’den başka konularda da ucuza konabilir miyiz?” diye soranlara ise haftanın enteresan fikirlerini aşağıda zevkle sıralıyoruz:

Haftanın Enteresan Fikirleri:

Aşağıdaki fikirler de ilginizi çekebilir:  

– Real Madrid – Galatasaray maç biletini MyBilet’ten alanlara Avantajix 60 Liraya varan para iadesi ödüyor.

– Lidyana’da GO3NC1 indirim kuponu 300TL ve üzeri alışverişlere 65TL indirim veriyor. GO10MM indirim kuponu alt limitsiz %10 indirim veriyor. Kuponlar Tiffany ve Cem Lokmanhekim ürünleri hariç geçerli.

– Büroteknik’ten Baymak Klima alırken 50TL kazanabilmek için kupon kodu BAYMAK 30 Nisan’a kadar geçerli. Üste Avantajix var.

– Altıncı Cadde’de 2 indirim kupon kodu var: CADDE100 (300TL ve üzeri alışverişlerde anında 100TL indirim veriyor. Sadece ithal ürünlerde geçerli. 31 Mart son gün.) CADDE50 (150TL ve üzeri alışverişlerde anında 50TL indirim veriyor. Sadece ithal mutfak ve banyo ürünler kampanyasında geçerli. 31 Mart son gün.)

– Oyuncak Denizi site genelinde %10 indirim kodu: SET2013. 31 Mart’a kadar geçerli. Üste Avantajix’ten %12 daha var.

– Çiçek.com çiçek ve çikolatada geçerli %25 avantaj şifresi: CC27K. Üste de Avantajix 6TL daha veriyor, alışveriş şenleniyor.

Sevgiyle kalın.

..

(Not: Yukarıdaki yazı Avantajix kullanıcılarına bugün gönderilmiş olan e-posta mesajımızın bir kopyasıdır. Siz bu mesajı okuduğunuzda kampanyalar güncelliğini yitirmiş olabilir. Ayrıca yukarıda sadece başlıklar halinde vermekte olduğumuz avantajların tüm detaylarını ve nasıl kazanacağınız veya kazanamayacağınız konusundaki tüm ipuçları ile, her firma özelindeki tüm şartları www.avantajix.com  adresinde bulunabilir. Öte yandan Avantajix dışındaki firmaların kendi kampanyaları Avantajix’in kontrolünde değildir ve bunların şartları, sürekliliği ve birbirleriyle birleştirilebilirliği firmaların kendisine aittir. Bir kampanya başka kampanya ile birleşmeyebilir, kampanyalar stoklara sınırlı olabilir, kampanya sahibi kampanyasını istediği zaman değiştirebilir, yukarıda belirtilen indirim önerileri sadece fikirlerden ibarettir ve çalışıp çalışmadıkları tarafımızdan denenmemiştir. Avantajix sadece kendisine ödenen komisyonların size “para iadesi” adı altında ödenmesinden sorumludur. – Herkese bol avantajlı alışverişler dileklerimizle.)

Önceki İçerikKalp Atışlarınızı Hızlandıracak Fikirler
Sonraki İçerikRengarenk Tişörtler & Baharlık Bluzlar