Ana Sayfa Kampanyalar Sevgililer Günü İçin En Yaratıcı Fikir

Sevgililer Günü İçin En Yaratıcı Fikir

101

Sevgililer Günü için en yaratıcı fikir, ona bugün internetten bir hediye almanız ve hediyenin 14 Şubat’a yetişmemesi.

“Hediyenin yetişmemesinin neresi yaratıcı?” demeyin.

Bu sayede 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü atlatacaksınız da onun için.

Biliyorsunuz hayat Erkin Koray’ın şarkısındaki gibi “…Biri biterken öbürü de başlar fesupanallah…” şeklinde; çünkü yarın 14 Şubat Sevgililer Günü bitiyor ve hemen arkasından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü geliyor.

Dünya Kadınlar Günü demek yine hediye almak demek :) İşte bu mailimiz sayesinde 14 Şubat’a yetişmeyen o hediyeyi 8 Mart’ta vereceksiniz ve 1 hediye kara geçeceksiniz.

Avantajix’ten tıkladığınız için üste para iadesi alacak olmanız da cabası :)

Günün En Avantajlı Hediye Fikirleri:

Kupon Dipnotları:

* Lidyana BONUS20 kupon kodu Bonus kartlılar için 28 Şubat’a kadar geçerli olup diğer kartlar için denenmemiştir. Tiffany&Co markasına ait ürünler ile saat ve gözlük kategorilerine ait indirimli ürünlerde geçersiz. Diğer kupon ve kampanyalarla birleşmeyebilir.

* Misspera MSPR13SG1 indirim kodu 28 Şubat’a kadar geçerli.

* Evoria %10 değerindeki EVO195X1 indirim kupon kodunun süresi için “kampanya boyunca geçerli” demiş; biz biraz önce denedik çalıştı.

* Oyuncak Denizi’nin %10 indirim kodu 14SBT13 tüm ürünlerde geçerli, ama sadece bugün ve yarın geçerli.

* Mudo kuponu MUDO25ASK 100TL ve üzeri alışverişlerde 25TL anında ekstra indirim veriyor. Konsinye ve Hediye Çeki / Gift Card hariç tüm indirimli ve indirimsiz ürünlerde sadece bugün geçerli.

Sevgiyle Kalın.

(Not: Yukarıdaki yazı Avantajix kullanıcılarına bugün gönderilmiş olan e-posta mesajımızın bir kopyasıdır. Siz bu mesajı okuduğunuzda kampanyalar güncelliğini yitirmiş olabilir. Ayrıca yukarıda sadece başlıklar halinde vermekte olduğumuz avantajların tüm detaylarını ve nasıl kazanacağınız veya kazanamayacağınız konusundaki tüm ipuçları ile, her firma özelindeki tüm şartları www.avantajix.com  adresinde bulunabilir. Öte yandan Avantajix dışındaki firmaların kendi kampanyaları Avantajix’in kontrolünde değildir ve bunların şartları, sürekliliği ve birbirleriyle birleştirilebilirliği firmaların kendisine aittir. Bir kampanya başka kampanya ile birleşmeyebilir, kampanyalar stoklara sınırlı olabilir, kampanya sahibi kampanyasını istediği zaman değiştirebilir, yukarıda belirtilen indirim önerileri sadece fikirlerden ibarettir ve çalışıp çalışmadıkları tarafımızdan denenmemiştir. Avantajix sadece kendisine ödenen komisyonların size “para iadesi” adı altında ödenmesinden sorumludur. – Herkese bol avantajlı alışverişler dileklerimizle.)

Önceki İçerikATM’nin Önünde Biri Size Silah Çekerse
Sonraki İçerikİnternetten Tablet Bilgisayar Almak