Ana Sayfa Fırsatlar “Tamamen Duygusal” Fikirler

“Tamamen Duygusal” Fikirler

123

“Kitap en iyi arkadaştır, ama borç para vermez.”
(Met-Üst)

Bir gece önceki 6 golün de etkisiyle olsa gerek dün gece televizyonu boykot ettik; ardından kitaplar da sarmayınca oyumuzu internetten yana kullandık. Erol Evgin’in “Nereden aklıma esti kimbilir / Gezdim dün gece şehri şöyle bir” şarkısından ilhamla gece sabaha kadar internette dolaştık.

İnternet dediysek bakmayın, aslında gezdiğimiz yerler vitrininde kampanya-indirim-fırsat yazan sitelerdi ve amaç Cem Yılmaz’ın başparmağını işaret ve orta parmağına sürterek söylediği şekliyle “tamamen duygusal”dı;

Neler bulduk diye merak ediyorsanız buyurun aşağıda sıralayalım;

Haftanın “Tamamen Duygusal” Fikirleri:

Dipnot:

Yukarıdaki yazı Avantajix kullanıcılarına Avantajix tarafından bugün gönderilmiş olan e-posta mesajının bir kopyasıdır. Siz bu mesajı okuduğunuzda kampanyalar güncelliğini yitirmiş olabilir. Ayrıca yukarıda sadece başlıklar halinde vermekte olduğumuz avantajlı fikirlerin tüm detaylarını ve nasıl kazanacağınız veya kazanamayacağınız konusundaki tüm ipuçları ile, her firma özelindeki tüm şartları www.avantajix.com adresinde bulabilirsiniz. Öte yandan Avantajix dışındaki firmaların kendi kampanyaları Avantajix’in kontrolünde değildir ve bunların şartları, sürekliliği ve birbirleriyle birleştirilebilirliği firmaların kendisine aittir. Bir kampanya başka kampanya ile birleşmeyebilir, kampanyalar stoklara sınırlı olabilir, kampanya sahibi kampanyasını öncden haber vermeksizin değiştirebilir; yukarıda belirtilen indirim önerileri sadece fikirlerden ibarettir ve çalışıp çalışmadıkları tarafımızdan denenmemiştir. Avantajix sadece kendisine ödenen komisyonların size “para iadesi” adı altında ödenmesinden sorumludur. Herkese bol avantajlı alışverişler dileklerimizle.)

Önceki İçerikTerim’in Talebesi Olun, Alışverişte Destanlar Yazın
Sonraki İçerikSene Bitmeden 1.000.000 Kazanmanın 8 Yolu