Ana Sayfa Fırsatlar Uykuda Para Kazanmak Rüya Değil

Uykuda Para Kazanmak Rüya Değil

119

Sevgili Dostlar,

Birisi kalkıp bize “uykuda para kazanılıyormuş” dese inanmazdık. Ama konu CNN, Forbes, Wired, CBS, BBC, ABC gibi saygın kaynaklardan doğrulanınca, üstelik parayı veren de NASA olunca bunu sizinle paylaşmak istedik. NASA 70 gün boyunca yatması uyuması ve uyanması için işe eleman alacakmış ve maaş olarak 18.000 dolar verecekmiş. Detaylar blog.avantajix.com/NASA-dan-ruya-gibi-bir-teklif adresinde.

Öte yandan çevrede bu kadar fırsat kampanya indirim varken uyanık kalmanın daha doğru olduğunu düşünüyorsanız, siz de haklısınız. Bakın size bu hafta uyumadan kazanmak için neler yapabileceğinizi de şöyle özetleyelim:

Haftanın Uyumadan Kazandıran Fikirleri

TEKNOSA’DAN OYUNLU KEYİFLİ İNDİRİMLİ KUPONLAR:

Teknosa’dan 250TL ve üzeri alışverişlerinize anında ekstra 25TL indirim veren 500 farklı kuponumuz var. Neden farklı; çünkü her 1 kupon sadece 1 kişi tarafından ve sadece 1 kez kullanılabiliyor. Avantajix’e özel bu 500 kuponu blog.avantajix.com/teknosada-25tl-indirim-veren-500-kupon-kodu/ adresimizde alt alta yazdık. İsteyen oradan alıp alıp kullansın; yılbaşında rekor ödüllü Milli Piyango çekilişi öncesi rakam seçme antremanı yapsın. Bu arada da acele etsin çünkü kuponlar kullanıldıkça geriye işe yaramayanların kalma ihtimali her dakika artıyor.

Sevgiyle Kalın.

Önceki İçerikNASA’dan Rüya Gibi Bir Teklif
Sonraki İçerikKliklife Başlıyor