Ana Sayfa Fırsatlar Avucunuz Kaşınıyorsa Para Gelecek

Avucunuz Kaşınıyorsa Para Gelecek

105

Sevgili Dostlar,

Haliç’in dibinde Bizans altınları varmış diye duyar duymaz pantolonu çıkarıp suya atlayanlardan değiliz, ama beklemekle de fırsatlar yakalanmıyor, bu bir gerçek…   Mesela bakın bu sabah internette bir dolaştık avuçlarımız başladı hatır hutur kaşınmaya…

Avantajix’ten Günün Kaşındıran Tüyoları:

Ayrıca şu aşağıdakiler de avucunuzu kaşındırabilir:

– Şu sıralar damacana su haberleriyle kafası karışan annelere çözüm eBebek’ten geldi. 100TL ve üzeri alışveriş yapan herkese Hayat Bebek Suyu -6’lı paket- hediye. (Avantajix bu girişimi destekliyor ve üste para iadesi veriyor.)
Darty’de teşhir ürünlerinin (yani mağazada teşhir edilmiş olduğu için bizden başka birkaç kişinin daha elinin dokunduğu ama hiç kullanılmamış olan ürünlerin) %40’a varan indirimlerle satıldığını, bu ürünlerin garanti ve diğer tüm özelliklerin normal ürünlerle aynı olduğunu, sitede bu sayfanın sürekli yenilendiğini, üste de Avantajix’in %3 para iadesi verdiğini biliyor muydunuz?
– Aynı şekilde mesela Bunlardanistiyorum’da “ambalaj hasarlı” (ama Red Dot tasarım ödüllü) X-mini’lerde %20 indirim var. Avucu kaşınanlara Avantajix üste %5 para iadesi veriyor.
Sporcum.com‘a kayıt olan herkese anında 10TL veriliyor. Bugün Quicksilver %20, New Balance %25, Billabong %30, Vans %35 indirimde. Üste de Avantajix’ten %8 para iadesi işin tuzu biberi.
Ayağının altı kaşınanlara Gruppal bugün tatil sayfalarında Benelüks Turu öneriyor. 2200TL yerine 1399 ödeyenlere üste Avantajix’ten %6,5 var.
Sırtı kaşınanlara ise boks-karate-judo dersi veren bir yer var mı diye baktık bulamadık. Bu konuda internette eksiklik olduğunu bizzat kendimiz müşahade ettiğimizden ilgili fırsat siteleri olan Grupanya, Groupon, Yakala.co, Birlikte Alalım, kaçan Balık ve Promoskop’a  buradan seslenmek istiyoruz. Sırtı kaşınanlar için yapın bir güzellik, biz avucu kaşınanlar ile ilgileniyoruz.
Sağlıcakla Kalın.

 

(Not: Yukarıdaki yazı Avantajix kullanıcılarına Avantajix tarafından bugün gönderilmiş olan e-posta mesajının bir kopyasıdır. Siz bu mesajı okuduğunuzda kampanyalar güncelliğini yitirmiş olabilir. Ayrıca yukarıda sadece başlıklar halinde vermekte olduğumuz avantajların tüm detaylarını ve nasıl kazanacağınız veya kazanamayacağınız konusundaki tüm ipuçları ile, her firma özelindeki tüm şartları www.avantajix.com adresinde bulunabilir. Öte yandan Avantajix dışındaki firmaların kendi kampanyaları Avantajix’in kontrolünde değildir ve bunların şartları, sürekliliği ve birbirleriyle birleştirilebilirliği firmaların kendisine aittir. Bir kampanya başka kampanya ile birleşmeyebilir, kampanyalar stoklara sınırlı olabilir, kampanya sahibi kampanyasını istediği zaman değiştirebilir, yukarıda belirtilen indirim önerileri sadece fikirlerden ibarettir ve çalışıp çalışmadıkları tarafımızdan denenmemiştir. Avantajix sadece kendisine ödenen komisyonların size “para iadesi” adı altında ödenmesinden sorumludur. Herkese avantajlı alışverişler dileklerimizle.)

Önceki İçerikMurphy Kanunları Yarışması
Sonraki İçerikÇok Güzel Hareketler Bunlar, Dabadaba Dop-Dop-Dop