Ana Sayfa Fırsatlar Çok Güzel Hareketler Bunlar, Dabadaba Dop-Dop-Dop

Çok Güzel Hareketler Bunlar, Dabadaba Dop-Dop-Dop

142
“Sokakta giderken kendi kendime
Gülümsediğimin farkına vardığım zaman
Beni deli zannedeceklerini düşünüp
Gülümsüyorum..”

diyor ya Orhan Veli, biz de bazen internetteki fırsatları gördükçe kendi kendimize gülümsüyoruz. Çünkü bazıları gerçekten çok güzel hareketler… Gülümsetmek ne kelime, durduk yerde şarkı söyleyip dans ettireni bile var…

Çok Güzel Hareketler Şunlar, Dabadaba-Dop-Dop-Dop:

Şu aşağıdakiler de ilginizi çekebilir:

– Kişiye Özel Aşk Filmi: Kendi aşk filminde oynamak isteyenler Hediye Fabrikası’na bakabilirler. Fiyatlar indirimsiz ama Avantajix %10 para iadesi veriyor, fiyat ucuzluyor.
– Balerin güneş ürünlerinde %30’a varan indirimler var. +Ekstra %10 indirim kuponu SEBAMED10 bütün kategoride denenebilir ama galiba bir tek Sebamed ürünlerinde geçerli. Tabii ki üste Avantajix para iadesi kesin.
– Türkiye’nin ilk ve tek yemek kartı CardGusto üyesi olanlara 100 kadar mekanda %25-50 arası indirimler var. CardGusto üyeliği normalde 79TL iken kampanya süresince 49TL. +Üste de Avantajix %30 veriyor.
– Maxkitap’ta Elif Şafak’ın son romanı 5. sıraya düşmüş. Sıralamadaki yerini yükseltmek için satın alacaklara %20 indirim Maxkitap’tan, üste %8 para iadesi Avantajix’ten.
– Vakko’nun Give Love sitesi enteresan: Şimdilik para iadesi vermiyor ama sizleri de kazanmak istiyor. Bu nedenle Give Love’da şu an geçerli olan ve anında %10’a varan indirim kazanabileceğiniz kupon kodu şu: VFF9WNSWHVSF3SG (Kupon kodu limitli bir süre için geçerli ve anında %10’a varan indirim veriyor. İndirim detayları şöyle: Tüm VAKKO Grubundan: %10, Elektronik / Beyaz Eşya / Bilgisayardan: %5, Christofle’dan: %0, Diğer Tüm Kategorilerden: %10.)
– Kliksa’da bugünkü fırsat Samsung 40ES7000 Full HD 3D LED LCD Smart TV + 3 Adet 3D Gözlük 4299 yerine 2299 TL + Kargo Bedava + Avantajix’ten de para iadesi var.
Kliksa’nın kargası bu en sonuncusunu duysa, sadece gagası bir karış açık kalmaz, üstüne bir de “dobodobo-dop-dop-doop” derdi… :)
İyi alışverişler…

(Not: Yukarıdaki yazı Avantajix kullanıcılarına Avantajix tarafından bugün gönderilmiş olan e-posta mesajının bir kopyasıdır. Siz bu mesajı okuduğunuzda kampanyalar güncelliğini yitirmiş olabilir. Ayrıca yukarıda sadece başlıklar halinde vermekte olduğumuz avantajların tüm detaylarını ve nasıl kazanacağınız veya kazanamayacağınız konusundaki tüm ipuçları ile, her firma özelindeki tüm şartları www.avantajix.com adresinde bulunabilir. Öte yandan Avantajix dışındaki firmaların kendi kampanyaları Avantajix’in kontrolünde değildir ve bunların şartları, sürekliliği ve birbirleriyle birleştirilebilirliği firmaların kendisine aittir. Bir kampanya başka kampanya ile birleşmeyebilir, kampanyalar stoklara sınırlı olabilir, kampanya sahibi kampanyasını istediği zaman değiştirebilir, yukarıda belirtilen indirim önerileri sadece fikirlerden ibarettir ve çalışıp çalışmadıkları tarafımızdan denenmemiştir. Avantajix sadece kendisine ödenen komisyonların size “para iadesi” adı altında ödenmesinden sorumludur. Herkese avantajlı alışverişler dileklerimizle.)

Önceki İçerikAvucunuz Kaşınıyorsa Para Gelecek
Sonraki İçerikBu Yazıdaki Herşey Bedava