Ana Sayfa Bedava Bu Yazıdaki Herşey Bedava

Bu Yazıdaki Herşey Bedava

298

Alışveriş Yapınca Para Veren Site: Avantajix.com

…Madem ki bugün Bayram, size neşeli şeylerden bahsedelim. Mesela internetteki BEDAVA şeylerden…

“Vardır internette bir sürü BEDAVA şey, ama aramak lazım, bulduğun siteye güvenmek lazım, keşke birileri DÜZGÜN BEDAVALARI bizim için listelese” diyorsanız okumaya devam edin.

Avantajix bu bayramda bayram yeri gibi… BEDAVA’nın “Zafer”ini birlikte kutluyoruz; hep beraber pahalılığı denize döküyoruz… Buyrun size bedavalardan bir havai fişek gösterisi…

İlham Veren Bedava Fikirler:

Bu arada şu bedavalar da ilginizi çekebilir:

– VistaPrint’te şu sıralarda 250 kartvizit 11,90 TL yerine ÜCRETSİZ.
Ayrıca şunlar da bugünlerde VistaPrint’te BEDAVA veriliyor:
– Ücretsiz Araba Kapı Magnetleri: 1 adet 18,90 TL yerine ÜCRETSİZ.
– Ücretsiz Kaşeler: 1 adet 30,90 TL yerine ÜCRETSİZ.
– Ücretsiz Tükenmez Kalemler: 1 adet 9,90 TL yerine ÜCRETSİZ.
– Ücretsiz Tampon Çıkartmaları: 1 adet 9,90 TL yerine ÜCRETSİZ.
– Tasartı’da Haftanın Tişörtü yarışmalarına BEDAVA katılın, tasarım gönderin, seçilirse 250TL nakit + 50TL tasarlira +1TL satılan tişört başına para kazanın.
– Sporcum üye olan herkese BEDAVA 10TL vererek “Enerjinizi alışverişe değil spora harcayın” diyor. Avantajix alışverişlere %8 para iadesi ödüyor.
– Daybuyday 30-31 Ağustos’ta yapacağınız tüm alışverişlere 20TL Bedava Altıncı Cadde Hediye Çeki veriyor.
– Altıncı Cadde 30-31 Ağustos’ta yapacağınız tüm alışverişlere 20TL Bedava Daybuyday Hediye Çeki veriyor.
– Altın Fırsatı yeni üye olan herkese 50TL Bilabedel Alışveriş Çeki vererek hoşgeldin diyor.
– Darty’den BEDAVA %5 indirim kuponu: DARTYINDIRIM5. 31 Ağustos’a kadar geçerli bu kuponla Darty’den indiriminizi aldıktan sonra para iadenizi de Avantajix’ten alıyorsunuz.
– İnternetten bıktım diyenler içinse şu fikir var: 30 Ağustos Perşembe günü boyunca isteyen herkes İstanbul Deniz Müzesi, Çanakkale Deniz Müzesi, Mersin Deniz Müzesi, İskenderun Deniz Müzesi ve İzmir Müze Gemiler Müdürlüğü ile; Dolmabahçe, Zonguldak, Ereğli, Erdek, İzmir Konak, Alanya, Fethiye, Antalya ve Mersin’de bazı savaş gemilerini ÜCRETSİZ olarak gezebilecek. Bilginize.

Zafer Bayramınız Kutlu Olsun…

(Not: Yukarıdaki yazı Avantajix kullanıcılarına Avantajix tarafından bugün gönderilmiş olan e-posta mesajının bir kopyasıdır. Siz bu mesajı okuduğunuzda kampanyalar güncelliğini yitirmiş olabilir. Ayrıca yukarıda sadece başlıklar halinde vermekte olduğumuz avantajların tüm detaylarını ve nasıl kazanacağınız veya kazanamayacağınız konusundaki tüm ipuçları ile, her firma özelindeki tüm şartları www.avantajix.com adresinde bulunabilir. Öte yandan Avantajix dışındaki firmaların kendi kampanyaları Avantajix’in kontrolünde değildir ve bunların şartları, sürekliliği ve birbirleriyle birleştirilebilirliği firmaların kendisine aittir. Bir kampanya başka kampanya ile birleşmeyebilir, kampanyalar stoklara sınırlı olabilir, kampanya sahibi kampanyasını istediği zaman değiştirebilir, yukarıda belirtilen indirim önerileri sadece fikirlerden ibarettir ve çalışıp çalışmadıkları tarafımızdan denenmemiştir. Avantajix sadece kendisine ödenen komisyonların size “para iadesi” adı altında ödenmesinden sorumludur. Herkese avantajlı alışverişler dileklerimizle.)

Önceki İçerikÇok Güzel Hareketler Bunlar, Dabadaba Dop-Dop-Dop
Sonraki İçerikSkype 9 Yaşında