Ana Sayfa Fırsatlar Bayramda İnternet Bayram Yeri Gibi

Bayramda İnternet Bayram Yeri Gibi

106

Çocukluğumuzun en mutlu anları Bayramda el öpüp para aldığımız anlardı. Nakit para bu, bonustan da puandan da milden de (hatta baldan da) tatlı oluyor.

Şimdilerde artık el öpen değil, eli öpülen kişiler olmaya başladık çoğumuz. Bayramın o nostaljik hazzını ise Avantajix’te buluyoruz: Çünkü Avantajix de nakit; aynı Bayram parası gibi… Çünkü Avantajix de benzersiz; aynı Bayram gibi…

Bakın mesela bu hafta Avantajix’ten tıklayanları neler bekliyor.

Haftanın Bayram Şekerleri:

 Bu arada şu fikirler de ilginizi çekebilir:

Dekoreko kullanıcılarına indirim ve bedava kargo kuponları vermeye başladı: Dekoreko’dan ayda toplam 2000TL üzerinde alışveriş yapana 100TL Platin Kupon, 1500-2000TL arasında alışveriş yapana 60TL Altın Kupon, 1000-1500TL arasında alışveriş yapana 40TL Gümüş Kupon, 500-1000TL arasında alışveriş yapana 20TL Bronz Kupon, ve 300-500 TL arasında alışveriş yapana 5,90TL değerinde kargo bedava hediye kuponu Dekoreko’dan. Ayrıca her alışverişinize %9 para iadesi Avantajix’ten.

Gruptayım teknoloji fırsat sitesinde bugün hırsızları kandıracak “Hareket Sensörlü Sahte Kamera”lar 19 yerine 10TL. Üste Avantajix 4 Lira veriyor.

Hızlıal’da 3D Led TV’lerde bu hafta %50 indirim.+ Avantajix para iadesi.

– Dünyanın en büyük alışveriş platformlarından AliExpress’te 250 doları geçen alışverişleriniz için anında 25 dolar indirim kupon kodu: AFOCTWS25. Üste de Avantajix’ten %3,5 para iadesi var.

Hepsiburada’dan Bonus Kart ile 75TL alışverişinize kargo bedava. CardFinans, Maksimum, Worldcard veya Advantage Kart ile 300TL alışverişinize kargo bedava. Üste Avantajix’ten para iadesi var.

Oyuncak Denizi sitesinde tam ödeme sayfasına geldiğinizde kupon kodu soran kutucuğa “indirim10” yazınca (tırnaklar hariç) %10 indirim alıyorsunuz. Üste de %9 Avantajix veriyor.

Evoria’da TRKC25 diye bir indirim kuponu olduğu duyumunu aldık. Kuponla bugün yapacağınız 100TL ve üzerindeki alışverişlerinize 25TL indirim almak mümkün. Üste de Avantajix harcamanızın %9’unu size iade ediyor. Bayram alışverişi Avantajix’le daha da ucuza geliyor..

Mutlu Bayramlar.

(Not: Yukarıdaki yazı Avantajix kullanıcılarına Avantajix tarafından bugün gönderilmiş olan e-posta mesajının bir kopyasıdır. Siz bu mesajı okuduğunuzda kampanyalar güncelliğini yitirmiş olabilir. Ayrıca yukarıda sadece başlıklar halinde vermekte olduğumuz avantajların tüm detaylarını ve nasıl kazanacağınız veya kazanamayacağınız konusundaki tüm ipuçları ile, her firma özelindeki tüm şartları www.avantajix.com adresinde bulunabilir. Öte yandan Avantajix dışındaki firmaların kendi kampanyaları Avantajix’in kontrolünde değildir ve bunların şartları, sürekliliği ve birbirleriyle birleştirilebilirliği firmaların kendisine aittir. Bir kampanya başka kampanya ile birleşmeyebilir, kampanyalar stoklara sınırlı olabilir, kampanya sahibi kampanyasını istediği zaman değiştirebilir, yukarıda belirtilen indirim önerileri sadece fikirlerden ibarettir ve çalışıp çalışmadıkları tarafımızdan denenmemiştir. Avantajix sadece kendisine ödenen komisyonların size “para iadesi” adı altında ödenmesinden sorumludur. – Herkese bol avantajlı alışverişler dileklerimizle.)

Önceki İçerikMurphy Kanunları: 1 – Avantajix: 1
Sonraki İçerikÇirkin Fiyat Yoktur, Az Avantajix Vardır.