Ana Sayfa Alışveriş Çirkin Fiyat Yoktur, Az Avantajix Vardır.

Çirkin Fiyat Yoktur, Az Avantajix Vardır.

125

İndirimli Avantajlı Kampanyalı FırsatlarKurban Bayramı, Cumhuriyet Bayramı, Halloween Cadılar Bayramı derken artık frene basıp sakin bir hafta sonuna girmenin vakti geldi.

Haliyle siz de “şu iki gün evden çıkmasam, herşeyi internetten yapsam” diyenlerdenseniz, size uygun birkaç güzel önerimiz olabilir.

Haftanın “Fiyatları Güzelleştirme” Önerileri:

Bu arada şu fikirler de ilginizi çekebilir:

– Bavul.com’da Emirates 1-15 Kasım arası %20 indirimli. Bu kampanya “TEB Kartlarına %10 Bonus” ve “Turkcell’den 30 Dakika Hediye” kampanyaları ile birleştirilebiliyor. Avantajix’i de katınca yolculuk iyice ucuza geliyor.

– Teknosa’da sadece bugünle ve sadece 160 adetle sınırlı bir fırsat gördük: iPhone3 899 yerine 699TL. Üste Avantajix para iadesi var.

– Yeniçarşım Fırsat Ürünleri kategorisinde bugün Samsung Galaxy SIII 1999 yerine 1369TL. Üste Avantajix para iadesi var.

– E-tesettür Fırsat kategorisinde %65’e varan indirimler var. Avantajix üste %3,5 daha veriyor.

– Evim.net’te güzelik ürünleri %40’a varan indirimde. Üste de Avantajix %3,5 daha güzellik yapıyor.

– Grupfoni’de bir ilk: Yakaladığınız balığı kendi kendine çeken olta %50 indirimde. Üste para iadesi bizden, balığı yakalaması sizden.

– Zizigo’dan alışverişlerinizde kupon kodu kullanın, anında indirim alın: Bonus Card ile yapacağınız alışverişte İndirim Kodları alanına BONUS20 yazıp uyguladığınızda %20 indirim alıyorsunuz. American Express için kupon kodunuz AMEX20 ve Miles&Smiles için SHOPMILES20. Üste Avantajix %8 para iadesi veriyor.

Güzellik Dolu Alışverişler..

(Not: Yukarıdaki yazı Avantajix kullanıcılarına bugün gönderilmiş olan e-posta mesajımızın bir kopyasıdır. Siz bu mesajı okuduğunuzda kampanyalar güncelliğini yitirmiş olabilir. Ayrıca yukarıda sadece başlıklar halinde vermekte olduğumuz avantajların tüm detaylarını ve nasıl kazanacağınız veya kazanamayacağınız konusundaki tüm ipuçları ile, her firma özelindeki tüm şartları www.avantajix.com adresinde bulunabilir. Öte yandan Avantajix dışındaki firmaların kendi kampanyaları Avantajix’in kontrolünde değildir ve bunların şartları, sürekliliği ve birbirleriyle birleştirilebilirliği firmaların kendisine aittir. Bir kampanya başka kampanya ile birleşmeyebilir, kampanyalar stoklara sınırlı olabilir, kampanya sahibi kampanyasını istediği zaman değiştirebilir, yukarıda belirtilen indirim önerileri sadece fikirlerden ibarettir ve çalışıp çalışmadıkları tarafımızdan denenmemiştir. Avantajix sadece kendisine ödenen komisyonların size “para iadesi” adı altında ödenmesinden sorumludur. – Herkese bol avantajlı alışverişler dileklerimizle.)

Önceki İçerikBayramda İnternet Bayram Yeri Gibi
Sonraki İçerikHaftanın Sürprizli Fikirleri