Ana Sayfa İndirimler Haftanın Sürprizli Fikirleri

Haftanın Sürprizli Fikirleri

104

İndirimli Avantajlı Kampanyalı Fırsatlarİnternet sürprizlerle dolu. Mesela Türk Telekom’un BEDAVA MASAL SERVİSİ olduğunu biz internetten öğrendik. Ev telefonumuzdan 0800-314-11-66 numaralı hattı arayarak ücretsiz masal dinleyebiliyormuşuz.

Yine bu hafta Turkcell’in BEDAVA SMS dağıttığını internetten öğrendik. 8078′i tuşlayın, şarkınızı dinletin, Turkcell Müzik şarkıyı ve kimin söylediğini bilsin, siz günlük Turkcell içi 250 SMS kazanın; Şarkınız bilinemedi mi? O zaman 3 şarkı hediye kazanın. Kampanya 31 Mart 2013’e kadar geçerli.

Finansbank ise Avantajix’liğe soyunmuş BEDAVA PARA dağıtıyormuş: 30 Kasım’a kadar sürecek arkadaşını öner kampanyası boyunca bankaya üye işyeri tavsiye edip 300TL’ye kadar parapuan kazanabiliyor.

BEDAVA SİGORTA isterseniz o da var: SIGORTA yazıp 2222′ye ücretsiz gönderen Turkcell abonesi kadınlar 30 Nisan 2013’e kadar sürecek Akllı Kadınlar Kampanyası süresince “Bedava 1 Sene Sigorta” yaptırabiliyorlar.
Detaylar bu firmaların kendi sitelerinde veriliyor.

Bu arada internetten alışveriş konusunda ne sürprizler var diye merak edenler mesajımızı okumaya devam ediyor…

Haftanın Sürprizli Fikirleri:

Bu arada şu fikirler de ilginizi çekebilir:

Yakala.co’da Mevlanayı Anma (Şeb-i Arus) Gecesi 349 yerine 199TL. Üste de Avantajix para iadesi var.
– Fransa’nın en büyük makyaj firması Yves Rocher‘de sezon makyajında %30 indirim var, üste de Avantajx’ten %5,5 para iadesi var.
Oyuncak Denizi vermekte olduğu para iadesi oranını %12’ye yükseltti. Yeni üye olursanız +hoşgeldiniz hediyesi 10TL veriyorlar. Ayrıca OYUNCAK10 kupon kodu sayesinde 50TL üzeri alışverişlerinize %10 indirim alabiliyorsunuz. Üste de her seferinde Avantajix para iadesi var.
Cicek.com’da çiçekler bugün %30 indirimde. Üste de Avantajix her alışverişe 5TL veriyor, sevdiklerine sürpriz yapmak isteyenlere durduk yerde bahane yaratıyor.

Keyifli Alışverişler..

(Not: Yukarıdaki yazı Avantajix kullanıcılarına bugün gönderilmiş olan e-posta mesajımızın bir kopyasıdır. Siz bu mesajı okuduğunuzda kampanyalar güncelliğini yitirmiş olabilir. Ayrıca yukarıda sadece başlıklar halinde vermekte olduğumuz avantajların tüm detaylarını ve nasıl kazanacağınız veya kazanamayacağınız konusundaki tüm ipuçları ile, her firma özelindeki tüm şartları www.avantajix.com adresinde bulunabilir. Öte yandan Avantajix dışındaki firmaların kendi kampanyaları Avantajix’in kontrolünde değildir ve bunların şartları, sürekliliği ve birbirleriyle birleştirilebilirliği firmaların kendisine aittir. Bir kampanya başka kampanya ile birleşmeyebilir, kampanyalar stoklara sınırlı olabilir, kampanya sahibi kampanyasını istediği zaman değiştirebilir, yukarıda belirtilen indirim önerileri sadece fikirlerden ibarettir ve çalışıp çalışmadıkları tarafımızdan denenmemiştir. Avantajix sadece kendisine ödenen komisyonların size “para iadesi” adı altında ödenmesinden sorumludur. – Herkese bol avantajlı alışverişler dileklerimizle.)

Önceki İçerikÇirkin Fiyat Yoktur, Az Avantajix Vardır.
Sonraki İçerikYarışmayı Kazanın, Üstüne de Avantajix Para Versin