Ana Sayfa Fırsatlar Yarışmayı Kazanın, Üstüne de Avantajix Para Versin

Yarışmayı Kazanın, Üstüne de Avantajix Para Versin

134

İndirimli Avantajlı Kampanyalı FırsatlarBu hafta hem zevkli bir oyun oynamak hem de değerli bir ödül kazanmak isteyenler için HIZLIAL sitesinin bir önerisi var: Benzersiz bir teklif verin, iPhone5 sizin olsun. (Üste de Avantajix para versin, yarışma tam benzersiz olsun.)

Nasıl Oynanıyor: iPhone5’i kazanmak için günboyunca verilen teklifler içinde en düşük benzersiz teklifin sahibi olmak gerekiyor. (Örnek: Mesela 6 teklif gelmiş diyelim; 2 kişi 500TL demiş, 2 kişi 180 TL demiş, 1 kişi 450TL demiş, 1 kişi 115TL demiş. 115TL diyen kişi iPhone’u kazanır çünkü 115 en küçük ve benzersiz olan rakam.) Yarışma 22 Kasım’a kadar hergün 09:00 – 24:00 arası oynanıyor. Daha fazla detayı Avantajix’ten tıklayıp Hızlıal’a gittiğinizde bulabilirsiniz.

Not 1: Hızlıal’ın dediğine göre dünkü yarışmayı 115TL teklifini veren kişi kazanmış ve iPhone5’e sadece 115 TL’ye sahip olmuş.

Not 2: Eğer Avantajix’ten tıklayarak gidip kazandıysanız üste bir de Avantajix’ten para iadesi kazanın, iPhone5’inizi torunlarınıza bile anlatabilecek güzellikte bir fiyata maledin.

Bu arada hazır başlamışken internette başka tıklanası ne var ne yok diye soracak olursanız okumaya devam edebilirsiniz:

Haftanın Diğer Tıklanası Fikirleri:

Ayrıca şu fikirler de ilginizi çekebilir:

Tatil.com, erken rezervasyon için adını şimdiden yazdıran herkese 35TL değerinde hediye çeki veriyor. Tatil dönüşü Avantajix para iadesi de cabası.
Modanisa’da kullanabileceğiniz 2 ayrı indirim kuponumuz var: MN10LIRA kuponu ile 100TL ve üzeri alışverişlerinizden 10TL indirim alabilirsiniz; MN30LIRA kuponu ile de 200TL ve üzeri alışverişlerinizden 30TL indirim alacaksınız. + Üste de Avantajix %12 para iadesi verecek.
Cumbur.com’da “Cumbur2012” (tırnaklar hariç) kuponu ile %10 indirim alabilirsiniz. +Üste de %5 Avantajix veriyor.
– Aklı yukarıdaki yarışmada kalan ama hala “Yarışmaya marışmaya katılamam, hem bana iPhone5 bugün lazım” diyenler için Darty’de iPhone5’ler 3.299TL yerine 2.999TL. Aynı gün kargoya teslim. Üste de Avantajix para iadesi veriyor.
– Yarışma dolayısıyla bu haftaki mesajı kısa kesiyoruz, çünkü zaten %99’unuz yukarıdaki HızlıAl Benzersiz Teklif Yarışması satırına kadar okudunuz. Geri kalan %1 için de önerimiz şu yarışmaya bir göz atmanız, hatta bir de teklif atmanız, çünkü o %99’un bir bildiği olabilir.
Keyifli Yarışmalar, Keyifli Alışverişler.

(Not: Yukarıdaki yazı Avantajix kullanıcılarına bugün gönderilmiş olan e-posta mesajımızın bir kopyasıdır. Siz bu mesajı okuduğunuzda kampanyalar güncelliğini yitirmiş olabilir. Ayrıca yukarıda sadece başlıklar halinde vermekte olduğumuz avantajların tüm detaylarını ve nasıl kazanacağınız veya kazanamayacağınız konusundaki tüm ipuçları ile, her firma özelindeki tüm şartları www.avantajix.com adresinde bulunabilir. Öte yandan Avantajix dışındaki firmaların kendi kampanyaları Avantajix’in kontrolünde değildir ve bunların şartları, sürekliliği ve birbirleriyle birleştirilebilirliği firmaların kendisine aittir. Bir kampanya başka kampanya ile birleşmeyebilir, kampanyalar stoklara sınırlı olabilir, kampanya sahibi kampanyasını istediği zaman değiştirebilir, yukarıda belirtilen indirim önerileri sadece fikirlerden ibarettir ve çalışıp çalışmadıkları tarafımızdan denenmemiştir. Avantajix sadece kendisine ödenen komisyonların size “para iadesi” adı altında ödenmesinden sorumludur. – Herkese bol avantajlı alışverişler dileklerimizle.)

Önceki İçerikHaftanın Sürprizli Fikirleri
Sonraki İçerikGayet Usturuplu Kurnazlık Metodları :)