Ana Sayfa Bedava Gayet Usturuplu Kurnazlık Metodları :)

Gayet Usturuplu Kurnazlık Metodları :)

95

İndirimli Avantajlı Kampanyalı FırsatlarMilletvekilleri cep telefonundan SMS gönderip bağış yapıyor; cep telefon faturalarını devlet ödediği için de BEDAVA SEVAP işlemiş oluyorlar. Siz de “Peki bizim neyimiz eksik, biz de bedava sevap işlemek istiyoruz” derseniz Starbucks’un şu kampanyasını kaçırmayın: Bir sonraki gidişinizde kahvenizi parayla almak yerine önce kendinize aşağıdaki kartlardan alın (böylece Starbucks Otizm Vakfı’na -sizin adınıza- bağışta bulunacak) sonra da kahvenizi bu kartla ödeyin. Bu durumda siz de bir milletvekili gibi elinizi cebinize atmadan hayır işlemiş olacaksınız. Starbucks ilanında “bu kartı sevdiklerinize hediye edin” diyor, biz KENDİMİZİ seviyor olamaz mıyız?

Peki bu hafta başka nerede ne ilginç fikirler var diye soracak olursanız okumaya devam edebilirsiniz:

Haftanın Diğer “Gayet Usturuplu” Fikirleri:


Ayrıca şu fikirler de ilginizi çekebilir:

Çikolata Sepeti indirim kuponu “54601967” (tırnaklar hariç) ile %5 anında indirim alın, üste de Avantajix %12 para iadesi versin.

Teknosa (internet sitesine özel) 30 Kasım’a kadar 1000 TL alışveriş yapana 100TL Hediye Çeki veriyor. Bu kampanya da Avantajix para iadesi gibi sadece Teknosa internet sitesinde geçerli, mağazasında geçersiz.

Gezi Sitesi‘ndeki Braga-Galatasaray maçı biletini Avantajix’ten tıklayıp alanlar yaklaşık 85TL kara geçiyor, üste de Bonus Kart 50TL daha veriyor.

Groupon Şehir Fırsatı‘ndan sadece indirimli alışveriş yapmakla yetinmeyin. Sitenin TV reklamı için en yaratıcı senaryoyu siz yazın, 1.000TL değerinde ödül kazanın. Son katılım tarihi 31.12.2012.

Dozunda ve Keyifli Kurnazlıklar Dileklerimizle…

(Not: Yukarıdaki yazı Avantajix kullanıcılarına bugün gönderilmiş olan e-posta mesajımızın bir kopyasıdır. Siz bu mesajı okuduğunuzda kampanyalar güncelliğini yitirmiş olabilir. Ayrıca yukarıda sadece başlıklar halinde vermekte olduğumuz avantajların tüm detaylarını ve nasıl kazanacağınız veya kazanamayacağınız konusundaki tüm ipuçları ile, her firma özelindeki tüm şartları www.avantajix.com adresinde bulunabilir. Öte yandan Avantajix dışındaki firmaların kendi kampanyaları Avantajix’in kontrolünde değildir ve bunların şartları, sürekliliği ve birbirleriyle birleştirilebilirliği firmaların kendisine aittir. Bir kampanya başka kampanya ile birleşmeyebilir, kampanyalar stoklara sınırlı olabilir, kampanya sahibi kampanyasını istediği zaman değiştirebilir, yukarıda belirtilen indirim önerileri sadece fikirlerden ibarettir ve çalışıp çalışmadıkları tarafımızdan denenmemiştir. Avantajix sadece kendisine ödenen komisyonların size “para iadesi” adı altında ödenmesinden sorumludur. – Herkese bol avantajlı alışverişler dileklerimizle.)

Önceki İçerikYarışmayı Kazanın, Üstüne de Avantajix Para Versin
Sonraki İçerikDünyanın En Pahalı Futbolcuları