Ana Sayfa İndirimler Murphy Kanunları: 1 – Avantajix: 1

Murphy Kanunları: 1 – Avantajix: 1

171

İndirimli Avantajlı Kampanyalı Fırsatlar

Biliyorsunuz Murphy Kanunları’na göre “Bir şey eğer ters gidecekse mümkün olan en ters şekilde gider”. Yani milletin sakaldan kesip bıyığa ekleyerek yaşadığı şu günlerde gelen rekor zamlara Murphy Kanunu denmesi ondan.

Tabii ki Murphy’nin hesaba katmadığı bir şey var: Klark Kent’in telefon kulübesi gibi çalışan siteniz Avantajix.

Durum böylece 1-1 olduğuna göre, moral isteyenler aşağıda derlediğimiz haftanın fikirlerine göz atabilirler.

Haftanın Moral Veren Fikirleri:

Bu arada şu fikirler de ilginizi çekebilir:

– Aksesuara özel alışveriş sitesi Modapik‘ten anında %10 indirim veren ekstra indirim kuponunuz “Modapik10” (tırnaklar hariç). Üste de Avantajix’ten %8 para iadeniz olacak.

Evmanya‘da “evmanya_avantajix 1001” (tırnaklar hariç) kuponu 100TL’yi geçen alışverişlere anında 10TL indirim veriyor. Üste de Avantajix’ten %6’ya varan para iadesi var.

Modanisa‘da BAYRAM50 kuponu ile 200 TL ve üzeri alışverişlerinize anında 50TL, veya BAYRAM20 kuponu ile 100 TL ve üzeri alışverişlerinize anında 20TL indirim var. Üste de Avantajix %12 veriyor, hayat bayram oluyor.

Kliksa‘da 14 Ekime kadar sürecek Mastercard E-Fest başladı: TV alan herkese kablosuz telefon, Notebook alan herkese kablosuz fare hediye.

– Mobilya arayanlara en ucuz alternatif şişme kanape olabilir. Grupfoni‘de 2 kişilik şişme koltuk/kanepe bugün %32 indirimle 145 yerine 99TL. Üste de Avantajix para iadesi var.

– Of sıkıldık biraz da dinlenmek istiyoruz diyenlere Bilardo Ballnetic sitesi var. İsteyen bedava bilardo oynayabiliyor, isteyen de yarışmaya katılıp harcadığı paranın bir bölümünü Avantajix‘ten geri alıyor.

Keyifli Haftalar..

(Not: Yukarıdaki yazı Avantajix kullanıcılarına Avantajix tarafından bugün gönderilmiş olan e-posta mesajının bir kopyasıdır. Siz bu mesajı okuduğunuzda kampanyalar güncelliğini yitirmiş olabilir. Ayrıca yukarıda sadece başlıklar halinde vermekte olduğumuz avantajların tüm detaylarını ve nasıl kazanacağınız veya kazanamayacağınız konusundaki tüm ipuçları ile, her firma özelindeki tüm şartları www.avantajix.com adresinde bulunabilir. Öte yandan Avantajix dışındaki firmaların kendi kampanyaları Avantajix’in kontrolünde değildir ve bunların şartları, sürekliliği ve birbirleriyle birleştirilebilirliği firmaların kendisine aittir. Bir kampanya başka kampanya ile birleşmeyebilir, kampanyalar stoklara sınırlı olabilir, kampanya sahibi kampanyasını istediği zaman değiştirebilir, yukarıda belirtilen indirim önerileri sadece fikirlerden ibarettir ve çalışıp çalışmadıkları tarafımızdan denenmemiştir. Avantajix sadece kendisine ödenen komisyonların size “para iadesi” adı altında ödenmesinden sorumludur. – Herkese bol avantajlı alışverişler dileklerimizle.)

Önceki İçerikOrtalığı Ayağa Kaldıracak Fikirler
Sonraki İçerikBayramda İnternet Bayram Yeri Gibi