Ana Sayfa Alışveriş Bu Fikri Çalın: Meyve Sepeti

Bu Fikri Çalın: Meyve Sepeti

170

Sevdiklerinize tatlı mı tatlı bir sürpriz yapmak ister miydiniz? Hem sağlıklı, hem lezzetli hem de çikolata kaplı meyvelerle dolu meyve sepetleri sizin için iyi bir seçim olabilir.

Bu yazımızda sizlere meyvelerden yapılmış leziz mi leziz sevdiklerinize hediye edebileceğiniz değişik bir alternatiften bahsetmek istiyoruz. Bahsedeceğimiz bu leziz alternatifin adı Frutation.

YEPYENİ BİR HEDİYE FİKRİ

“Frutation da neymiş, daha önce hiç duymadım?” diyenleriniz olabilir. Frutation, meyvelerden yapılan harika görüntüsü ve tadı olan yemeğe kıyamayacağınız bir sanat eseri, ah keşke bunu ben icat etseydim diyeceğiniz benzersiz bir fikir, yenilebilen bir çiçek buketidir.

Frutation meyve buketleri; çikolataya batırılmış taptaze çilekler, çikolatalı muz ve elma dilimleri, üzümler, kavunlar, şeftaliler, papatya şeklinde dizilmiş ananaslar, orkide şeklindeki kayısılar ve daha nice farklı meyvelerden oluşuyor.

Frutation, güzelliğin tazelikten geldiğini, mesela Victoria’s Secret mankenlerinin hiçbirinin bayat olmadığını, pörsümüş bir top modelin hayranlık yaratmadığını biliyor ve meyveleri günlük olarak alıp aynı gün içinde tüketiyor. Çikolata dışında herhangi bir gıda ya da katkı maddesine temas etmeyen meyveler, birbirinden farklı yaklaşık 60 çeşit nefis meyve buketi haline dönüşüp sofralardaki yerlerini almaya hazırlanıyor.

Ananasların papatyalara dönüştüğü, kayısıların orkideleştiği, elmaların, muzların, çileklerin çikolatayla kaplandığıve sanatın yenilebilir hale getirildiği bu olağanüstü tasarımları Frutation web sitesinde incelemeniz mümkün.

AH BEN BULACAKTIM O FİKRİ, ŞİMDİ MİLYONERDİM

Değer verdiklerinize anlamlı ve özel bir şekilde hediye vermenin yolu Frutation’dan geçiyor. Doğum günlerinden, yıldönümlerine, ofis partileri ve kutlamalardan yeni iş tebriklerine, yeni doğanları selamlamadan sünnete, evlilik teklifi anından hoş geldin partilerine kadar uzanan birçok özel günü daha da özel kılacak taze meyve buketlerini sizler için sunuyor. Taptaze meyveler, enfes çikolata sosuyla buluşup, usta ellerin tasarımıyla her önemli gününüze özel, hale geliyor.

PEKİ FİYATLAR NASIL?

Fiyatlar böyle cazip bir teklif ve sıradışı bir fikir için gayet uygun. Ama siz de bizim gibi enfes meyve sepetleri ile tüm kalpleri fethetmek, fakat bunu yaparken fiyatı biraz daha ucuzlatmak istiyorsanız Avantajix’ten tıklayarak Frutation’a gidin ve hoşunuza en çok giden meyve buketinden birini seçerek alışverişinizi tamamlayın. Harcadığınız paranın bir bölümünü Avantajix size iade etsin, zaten uygun fiyata olan alışverişiniz daha da ucuza gelsin.

Frutation Hakkında:

1996 yılında Amerika’da açılan ve kısa sürede 15 ülkede 1154 mağaza zincirine ulaşan Edible Arrangements, sulu çilekler, ananaslar, üzümler, portakallar ve kavun gibi taze meyvelerle; çiçek görüntüsüne sahip buketler, meyve sepetleri, bardakta meyveler, meyve suları ve kutu meyveler hazırlayarak sağlık ve lezzeti bir arada sunuyor.

Şu an faaliyette olan 1154 mağaza ile her geçen gün dünyada bir trend haline gelen Edible Arrangements, Türkiye’de Frutation  adıyla İstanbul ve Ankara’da franchise mağazalarda hizmet veriyor. Frutation ürünlerinin satışı, Frutation mağazaları ve web sitesi üzerinden yapılıyor.

Avantajix Hakkında: Alışverişi ucuzlatma sitesi Avantajix tüm detaylarıyla www.avantajix.com adresinde anlatılıyor; Avantajix’i kullanmayan online alışverişte muhtemelen para kaybediyor.

Önceki İçerikHem Akıllı, Hem Büyük Ekranlı, Hem Uygun Fiyatlı
Sonraki İçerikEvde Spor Yapmak