Ana Sayfa Alışveriş Hem Akıllı, Hem Büyük Ekranlı, Hem Uygun Fiyatlı

Hem Akıllı, Hem Büyük Ekranlı, Hem Uygun Fiyatlı

108

Akıllı telefon piyasasındaki kıyasıya rekabet tüketicileri de zaman zaman zor durumda bırakıyor. Yeni bir cep telefonu satın almayı düşünen tüketicilerin en çok sorduğu soru “hangisini alsam?” oluyor.

ARAMAYA NOKIA’DAN BAŞLAYIN

Android ve İOS tabanlı bir akıllı telefon düşünmüyorsanız Nokia’nın uygun fiyatlı Lumia serilerine göz atmanızı öneriyoruz. Lumia’lar bu aralar uygun fiyat etiketleri ile dikkat çeken akıllı telefon modelleri arasında yer alıyor.

Geçtiğimiz günlerce Microsoft tarafından satın alınan Finlandiyalı telefon üreticisi Nokia, Lumia modellerini birbiri ardına piyasaya sürerek akıllı telefon satışlarında payını artırmayı düşünüyor.

DEĞİŞTİRİLEBİLİR KAPAKLAR

Lumia serisi ile Windows tabanlı akıllı telefonlar arasında önemli bir cephe açmış olan Nokia, yeni Lumia 625 modelini de geçtiğimiz günlerde duyurdu. Nokia’nın yeni modeli Lumia 625 sizin için bir alternatif olabilir. Lumia 625, 5 farklı renkten oluşan değiştirilebilir kapakları ve canlı kutucuklar ile geniş kitlelere kişiselleştirilebilir bir akıllı telefon deneyimi sunuyor.

CEP TELEFONUNDA GENİŞ EKRAN

Nokia Lumia 625 geniş ekranı ile de dikkat çeken bir model. Lumia 625’te 4.7 inçlik hassas LCD ekran bulunuyor. Nokia Lumia 625’in büyük ekrana sahip olması oyun ve eğlence keyfini üst düzeyde yaşamak isteyenler için biçilmiş kaftan.
Bu cihazla oyun oynamak, video seyretmek ya da fotoğraflarınıza bakıp düzenlemek oldukça kolay ve zevkli. Ayrıca Nokia Lumia 625’in “Akıllı Çekim” özelliği ile tek dokunuşta birden fazla fotoğraf çekebilir, fotoğraflarınızda istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz.

SİNEMAGRAF ETKİSİ

Bunun yanı sıra Sinemagraf uygulaması ile saniyede 15 kare fotoğraf çekebilir, fotoğraflarınıza canlı bir animasyon etkisi kazandırabilirsiniz.

Windows’un mobil işletim sistemi Windows Phone 8’in en son sürümü tarafından desteklenen ve Nokia Lumia Amber güncelleştirmesini içeren Nokia Lumia 625, akıllı telefon kullanma deneyimini daha zengin ve daha kolay bir zemine çekiyor.
Canlı Kutucuk güncellemeleri doğrudan başlangıç ekranına aktarıyor, Kişiler ise arkadaşlarınızla ve ailenizle bağlantıda kalmanın kolay bir yolunu sunuyor.

MICROSOFT İMZASI

İçeriğinde Xbox Live, Microsoft Office ve 7GB çevrimiçi SkyDrive depolama alanı bulunduran Windows Phone 8, Windows’tan kopamayanlar için biçilmiş kaftan. tasarımda Microsoft’un Nokia’ya hayat öpücüğü hemen dikkatleri çekiyor ve satıonalma kararımıza doğrudan etki ediyor.

NERDEN ALSAK?

Nokia’nın bu geniş ekranlı yeni akıllı telefonunu en uygun ve en avantajlı fiyatlar ile almak için Avantajix’ten tıklayarak Gold.com.tr’ye gidin ve alışverişinizi yapın.

Harcadığınız paranın iadesini Avantajix’ten almayı unutmayın.

Avantajix, hem cebinizi hem de zevkinizi düşünüyor.

Size bir tek www.avantajix.com adresine tıklaması kalıyor.

Önceki İçerikFotoğraf Makinasız Tatile Çıkmayın
Sonraki İçerikBu Fikri Çalın: Meyve Sepeti