Ana Sayfa Kampanyalar Bugün Ne Kazanmak İstersiniz?

Bugün Ne Kazanmak İstersiniz?

116

Bugün ne kazanmak istediğinizi siz seçin: Mesela aşkta ofsayta düşmeyenler Kliksa’dan 50’şer TL hediye çeki kazanacak. Güzel resim yapan bir kız çocuğunun ismi bir uçağa verilecek. Teknosa Teknocup televizyon dağıtacak. Çevre için çalışan bir kişi 100.000TL kazanacak. Kiğılı’dan alışveriş yapan 12 çift yurtdışı tatile gidecek. Avis’ten ücretsiz araba kiralanabilecek…

Nefes nefese anlattık ama şu an katılabileceğiniz ödüllü yarışma ve çekilişler hakkında daha fazla detay isterseniz http://blog.avantajix.com/haftanin-odullu-yarisma-ve-cekilisleri/ sayfamızdaki size özel derlemeye bir göz atabilirsiniz.

Ödülle, yarışmayla, çekilişle ilgilenmeyip, hemen alışverişe başlamak ve alışveriş yaptıkça çekilişsiz kurasız para kazanmak isteyenler içinse haftanın kazandıran fikirleri aşağıda:

Haftanın Kazandıran Fikirleri:

Haftanın “İyi” Fikri:

Bu arada şu fikirler de ilginizi çekebilir:

1) Kip online mağazasında geçerli %10 indirim kupon kodu: GLRKp10. Temmuz ayı boyunca geçerli. Üste de Avantajix’ten para iadesi var.

2) Collezione kupon kodu: JZPZJJXXCKPKBXB, 75TL ve üzeri alışverişlerde 10TL indirim veriyor. 31 Temmuz’a kadar geçerli. Üste de Avantajix’ten para iadesi var.

3) Lidyana sitesinde Avantajix’e özel kuponlar:
– AVANTAJIX15GO (%15 indirim)
– AVANTAJIX20GO (100TL üzeri 20TL indirim)
– AVANTAJIX50GO (250TL üzeri 50TL indirim)
Üste de Avantajix’ten para iadesi var.

4) Panço online mağazasında geçerli kupon kodu: PNC-SEZON10, 100TL üzeri alışverişlerde 10TL indirim veriyor. 31 Temmuz’a kadar geçerli. Üste de Avantajix’ten para iadesi var.

5) Fottom’dan tüm alışverişlerde geçerli %10 indirim sağlayan kupon kodu: FOTTOM10, Temmuz sonuna kadar geçerli. Üste de tabii ki yine Avantajix var.

Sevgiyle Kalın.

Önceki İçerikHaftanın Ödüllü Yarışma ve Çekilişleri
Sonraki İçerikDiliniz Sürçerse Aslında Nereniz Sürçer