Ana Sayfa Fırsatlar Haftanın Ödüllü Yarışma ve Çekilişleri

Haftanın Ödüllü Yarışma ve Çekilişleri

110

Bu hafta internette şöyle bir turladık ve etrafta bize enteresan gelen ödüllü yarışma ve çekiliş fırsatlarını derledik; ilginizi çekerse aşağıda bir göz atabilir, belki siz de bu ödüllü organizasyonlara katılıp kazanabilirsiniz.

1) OYUN OYNA, KLİKSA’DAN HEDİYE ÇEKİ KAZAN

Kliksa’nın “Aşkta Ofsayta Düşenlerden misin?” oyununa katılıp, hem ofsayta düşüp düşmediğinizi öğrenmeniz, hem de 50TL Kliksa hediye çeki kazanmanız mümkün. Oyun Kliksa’nın Facebook sayfası üzerinden oynanıyor. 7 Temmuz 2014 tarihine kadar sürüyor ve kazanan 50 şanslı katılımcı 50’şer Liralık Kliksa hediye çeki ile ödüllendiriliyor. Hediye çekleri en az 51 Liralık alışverişlerde kullanılabiliyor. Üste de Avantajix para iadesi veriyor, tadından yenmiyor.

Detaylı bilgi: www.facebook.com/Kliksacom/app_433355710114006

2) TWİTTER’DEN PENALTI ÇEK, GOL AT, ÖDÜL KAZAN

Dünya Kupası nedeniye futbol çok revaçta. Metro Grossmarket tarafından düzenlenen ve www.tweetpenalti.com sitesi üzerinden katılımın mümkün olduğu futbol temalı bu yarışmada twitter hesabınız üzerinden uygulamaya bağlanmak, şut çekip ödül kazanmak mümkün.

Son katılım tarihi: 13 Temmuz 2014

Ödüller: 50 Kişiye Nike Club Team futbol topu, ve 50 Kişiye Milli Takım forması olmak üzere toplamda 100 kişi ödül kazanacak.

3) OPELİNİN ŞASİ NUMARASINI YAZ, BİR OPEL DAHA KAZAN:

1 Ağustos 2014 tarihine kadar www.myopel.com.tr adresine kayıt olanlar aşağıdaki hediyelerden birini kazanma şansını yakalıyor:

– 1 adet Opel Mokka Otomobil
– 5 adet Apple iPhone 5S 16 GB
– 10 adet Apple iPad Mini 16 GB

Kampanya General Motors Türkiye tarafından Milli Piyango İdaresi izni ile yapılıyor. Kampanya süresince myopel.com.tr internet sitesine girerek (ücretsiz) katılım formuna ad, soyad, adres, telefon, e-mail ve sahip oldukları Opel markalı aracın ruhsat üzerinde yer alan şasi numarasını giren katılımcılara 1 çekiliş hakkı verilecek. Kampanyaya sadece Opel markalı araç sahipleri katılabiliyorr. Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiyi 0212 212 40 30 nolu U2 Kampanya Danışma Hattı’ndan veya yukarıdaki linkten öğrenmeniz mümkün.

(Not: Opeliniz yoksa, Opeli olan bir arkadaşınız da mı yok? Karıştırın şu adres defterinizi bakalım.)

4) BANKAYA GİT VE SAKIN ÖDÜL KAZANMADAN GERİ DÖNME

20 Temmuz’a kadar İş Bankası İnternet Şubesi www.isbank.com.tr (ücretsiz) adresine müşteri numarası, kart numarası ya da TC kimlik numarası bilgilerinden herhangi biri ile giriş yapan bireysel veya ticari müşterilere her hafta 1 çekiliş hakkı verilecek. 14 Ağustos tarihinde noter huzurunda yapılacak çekilişle şanslı kaılımcılara şu hediyeler dağıtılacak:

-10 Kişiye Samsung Curved Smart TV
-50 Kişiye iPad Air WiFi 16 GB

5) DÜNYANIN EN GÜZEL HEDİYESİNİ SİZ KAZANIN:

Bu gerçekten benzersiz bir hediye olsun. Kızınız hayalindeki tatilin resmini çizsin; Siz o resmi 8 Eylül’e kadar Pegasus’un açtığı “Dünyanın En Güzel Hediyesi” kampanyasına gönderin; Pegasus o resmi seçsin ve en yeni Boeing uçağına kızınızın ismini versin. Hatta bununla da yetinmesi, o uçağı kızınızın resmiyle kaplasın. Müthiş.

Bu benzersiz yarışma hakkında daha fazla detay almak isterseniz, yarışmaya özel şu siteye bir göz atabilirsiniz: www.dunyaninenguzelhediyesi.com

6) TEKNOSA TEKNOCUP’A KATIL, TELEVİZYON KAZAN

Unutulmaz zaferlere hazırsanız Teknosa Teknocup’a katılın. 23 Haziran 14 Temmuz tarihleri arasında www.teknosadanteknocup.com internet sitesine ücretsiz giriş yaparak Teknosa Tekno Cup maç oyununu oynayarak oynadıktan sonra açılan forma ad, soyad, doğum tarihi, telefon ve adres bilgilerini girenlere 1 çekiliş hakkı, oyunda kazanılan her 3 puan için 1 çekiliş hakkı verilecek. Kampanyaya katılım günlük 5 çekiliş hakkı ile sınırlı. Çekiliş 22 Temmuz tarihinde noter huzurunda halka açık olarak yapılacak. Çekilişte 1 kişi SAMSUNG UE55H8000 CURVED SMART FHD 3D 2xDVB-S FUTURE READY LED LCD TV +2 GÖZLÜK, 1 kişi VESTEL SMART 65PF7575 65 LED LCD TV , 1 kişi LG 55LB652V DVB-S2/T2/C 3D FHD SMART LED LCD TV, 1 kişi PHILIPS 47PFK6589/12 AMBILIGHT DVB-S FHD 3D SMART LED LCD TV ikramiyesi kazanacak. Kazananlar, 25 Temmuz tarihli Birgün Gazetesi’nde ilan edilecek. Kazanamayanlar ise oyundan aldıkları keyifle yetinecek, ama o bile güzel.

7) HEM ÖDÜL HEYKELCİĞİ, HEM 100.000TL, HEM DE ÇEVREYİ KAZANIN

Aslında bu yarışmaya son katılım tarihi 15 Temmuz ve belki bu yıl yetişemeyebilirsiniz; ama bir sene sonrası için şimdiden çalışmaya başlayabilin diye yazıyoruz:

Turmepa Sabri Ülker Çevre Ödülü, milli servetimiz su kaynaklarımızı ve doğal çevremizi korumak amacıyla örnek bir çalışma yürüten bir kişi veya kuruma veriliyor. Bu ödüle layık görülen kişi veya kurumun topluma ilham kaynağı olan çalışmalarını ödüllendiriyor. (Her sene tekrarlanan bu yarışmaya geçen sene 200’ün üzerinde başvuru oldu. Birinci seçilen ve çöplerin “kaynağında ayrıştırılarak” su kaynaklarını kirletmesinin önüne geçmeyi amaçlayan “Kaynayştır Projesi” Kütahya Dumlupınar Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak çalışan Yrd. Doç. Dr. Yunis Karaca’dan geldi.) Darısı sizin de başınıza.

Detaylar: http://www.turmepa.sabriulker.com.tr/

8) BİREYSEL SİLAHLANMAYA KARŞI ÇIK, 5000TL KAZAN:

28 Eylül “Bireysel Silahsızlanma Günü” onuruna Umut Vakfı tarafından düzenlenen ödüllü fotoğraf yarışmasına katılım ücretsiz. Her yarışmacı, en fazla 4 eserle yarışmaya katılabiliyor. Resimler Dijital Renkli veya Siyah-Beyaz olabilir. Ödüller ise şöyle:
– Birincilik Ödülü: 5.000 TL
– İkincilik Ödülü: 4.000 TL
– Üçüncülük Ödülü: 2.500 TL

Yarışma Takvimi:
– Son Katılım Tarihi: 29 Ağustos 2014
– Sergi ve Ödül Töreni: 28 Eylül 2014

Daha fazla detay: www.umut.org.tr/tr-TR/odullu-yarismalar/12.aspx

9) AVİS ARABA YARIŞINI KAZAN, 1 GÜN ÜCRETSİZ ARABA KİRALA

Avis Facebook sayfası www.facebook.com/avisturkiye adresinde 10 Temmuz’a kadar sürecek bir yarış başladı. Katılım ücretsiz.

Bu adrese gidip oyuna katılan yarışmacılardan 5 parkuru toplamda en kısa süre içerisinde tamamlayıp haftanın birincisi olanlar, 1 gün ücretsiz araç kiralama; ve sıralamada ilk 10’a girenler de araba kiralamadan %30 indirim kazanacak. (1 tane haftanın birincisi ve geriye kalan 9 kullanıcıyla birlikte toplamda 10 kişi ödül kazanacak.) Keyifli sürüşler dileriz.

10) CARREFOUR’DAN BUGÜN DOVE MEN AL, PLAYSTATION 4 KAZAN

3 Temmuz’a kadar CarrefourSA’larda satılan Dove Men ürünlerinden 10TL ve katları tutarında alışveriş yap, verilecek karttaki şifreyi, ad, soyad, bilgilerin ile 4544’e gönder, çekilişe katıl. Fiş/fatura ve kartı sakla çünkü ödül olarak 20 Kişi Sony Playstation 4 kazanacak.

(Detaylı bilgi için Kampanya Danışma Hattı’nı aramak mümkün. Telefon: 0212 212 40 30)

11) KIĞILI’DAN 100TL ALIŞVERİŞ YAP TATİL ÇEKİLİŞİNE KATIL

Kiğılı’dan alışveriş yapanlara Avantajix para iadesi veriyor.

Ama bundan başka bir kampanya da Kiğılı’nın Milli Piyango İdaresi izinli tatil çekilişi. Buna göre 31.08.2014 tarihine kadar Kiğılı mağazaları veya Kigili.com sitesinden tek seferde 100TL ve katları tutarında (her 100 TL’ye 1 çekiliş hakkı) alışveriş yapanlar fiş/faturalarından çıkan şifreyi, ad, soyad ve adres bilgileri ile birlikte kelime aralarında birer boşluk bırakarak tüm GSM operatörlerinden 4544 kampanya hattına kısa mesaj göndererek hak ettiği oranda çekiliş hakkı kazanacaklar. (Her fiş/faturadan 1 şifre çıkacaktır. Katılımcılar şifreyi 1 kez gönderecek ve hak ettiği oranda çekiliş hakkı kazanacak.) Kampanya Danışma Hattı: 0212 212 40 30.

Ödüller: 1 Çifte Phuket Turu ve 11 Çifte Orta Avrupa Turu

12) “100 GÜN 100 RENK YARIŞMASI” 100 ÖDÜL VERECEK

Dove tarafından düzenlenen yarışmada size her gün bir renk verilecek. O renk bir kıyafetle çekilmiş fotoğrafını o gün www.100renk100gun.com sitesine yükleyenler yarışmaya katılabilecek. Kampanya 10.06.2014 – 18.09.2014 tarihleri arasında sürecek ve 100 kişi birer adet Fabrika tasarımlı kıyafet kazanacak. (Günün kazananı yukarıda site üzerinden her gün saat 14:00’da duyurulacak. Kampanyaya katılım ücretsiz. Katılım için herhangi bir ödeme veya alışveriş yapılmasına gerek yok. +Daha fazla detay için: www.100renk100gun.com)

SONUÇ:

İnternet fırsatlarla dolu. Hepsine yetişmek için insanın 100 kolu 100 gözü 100 kulağı olması lazım. Neyse ki Avantajix var. Bizi izlemeye devam edin, fırsatları kaçırmayın.

Önceki İçerikHata Bulun Para Kazanın
Sonraki İçerikBugün Ne Kazanmak İstersiniz?