Ana Sayfa Alışveriş Çocuğunu Sevindir Hanım :)

Çocuğunu Sevindir Hanım :)

125

Anne ve babaların güzel ve şık giyinmesi kadar çocukların da güzel giyinmesi önemli. Moda dediğiniz şey ne sadece 4 harften oluşan bir kelime, ne de artık sadece yetişkinler için geçerli. Markalar artık çocukların da güzel ve şık giysileri giyebilmesi için çalışmalarına hız verdi.

ÇOCUK MODASINA AYAK UYDURMAK

Eskiden sadece büyük markalar çocuklar için giysiler tasarlıyordu. Son yıllarda bu tutum değişmeye başladı ve her tasarımcı fert veya şirket çocuk modasının içinde de yer alabilmek için çok parçadan oluşan ve oldukça orijinal koleksiyonlar hazırlamaya başladı. Bu durum tabii ki hem ebeveynler için hem de çocuklar için seçim yapmayı zorlaştırıyor. Çocuklar, özellikle de kız çocukları, iki buçuk – üç yaşına geldiklerinde, ne giyeceklerine kendileri karar vermek istiyor. Hatta bazen kendi kararları konusunda direttikleri anlar da oluyor. İşte o anlarda “sus bakayım sen bilmezsin” demek geçen yüzyıldan kalma bir alışkanlık. Bu yüzyılın bücürükleri öyle buyurgan yöneticiler ve dediğim dedik ebeveynler istemiyor.

ÇOCUK GİYİM MARKALARI 

Markaların da son yıllarda çocuk koleksiyonlarına büyük önem vermesi çocuklar için giyim ürünleri yelpazesinin genişlemesini sağlıyor. Sonbahar için hazırlanan çocuk koleksiyonları sonbahar kadın ve erkek koleksiyonlarıyla benzerlik gösteriyor. Yani çocuk modası da her yeni sezonla birlikte yetişkin modasında olduğu gibi değişim geçiriyor. Pek çok markanın 2013 İlkbahar/Yaz Çocuk Koleksiyonu çocukların yüksek enerjisini yansıtan güçlü ve canlı renklerle dikkat çekiyor.

ÇOCUKLARA KIYAFET SEÇMEK

Çocuğunuz için kıyafet seçerken markaların son koleksiyonlarına, tasarımlarına göz atmanızda yarar var. Çocuğunuzun rahat bir şekilde hareket edebileceği, giymekten keyif alacağı giyim ürünlerini seçmeniz onların gelişimini olumlu yönde etkileyecek. İndirimli çocuk kıyafetleri için eğer online alışverişi hedef seçtiyseniz site site dolaşırken çocuk giyim denince akla gelen ilk yerlerden biri olan Bücürük’teki modellere de bir göz atın. Bücürük’teki indirimleri takip ederek birbirinden güzel çocuk kıyafetlerini satın alarak çocuğunuzu sevindirebilirsiniz.

Hem sadece Bücürükle yetinmeyin; mesela (1) Bücürükte taksit, mil, puan, bonus veren bir kart kullanarak üste mil puan bonus alın; (2) Bücürük sitesine giderken Avantajix’ten tıklayın ve alışveriş yapın. Harcadığınız paranın %8’ini Avantajix size iade edecek, alışverişiniz daha da ucuza gelecek.

Unutmadan söyleyelim Türkiye’nin neresinde olursanız olun sipariş verdiğiniz ürünleri kapıda ödeme yöntemi ile satın almanız da mümkün. (Tabi bu durumda Avantajix size para iadesi veremiyor ama olsun, nasıl olsa bir gün online alışveriş yapmaya da ısınır ve Avantajix’i kullanmaya başlayabilirsiniz.) Son bir şey, Bücürük’e üye olup e-mail bülten ile son fırsatlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu işlem sonucunda 15 TL hediye çeki kazanmanız da bizce güzel bir avantaj.

Bücürük sitesini bilmeyenler için

1995 yılında 25 m2’lik bir mağaza ile İstanbul Yeşildirek’te kurulan Bücürük, Şubat 2011’de İrlanda merkezli özel sermaye fonu Kerten ile ortaklık kurarak önce Türkiye, ardından da diğer Dünya ülkelerinde etkili bir çocuk giyim markası olmak üzere çalışmalarına devam ediyor.

Avantajix’i bilmeyenler için

Bu yazıyı okumakta olduğunuza göre internetin en avantajlı sitesi Avantajix’i biliyorsunuzdur ama biz yine de adresi şuraya yazalım: www.avantajix.com

Keyifli alışverişler dileriz.

Önceki İçerik“Cehennem” ile İstanbul Turu
Sonraki İçerikHaftanın En Fettan Fikirleri