Ana Sayfa İndirimler Haftanın En Fettan Fikirleri

Haftanın En Fettan Fikirleri

117
“Bence boks baleye benzer. Tek fark müziğin olmaması ve
dansçıların birbirine vurması.” (Muhammed Ali)

Bugün internette şöyle bir turladık; bir bakışı canlar yakan, gülüşüne cihan değen, vurduğu yerden ses getiren, kelebek gibi uçan arı gibi sokan, bazısı insanı kendisine aşık eden, bazısı öldürmeyip süründüren, kimiyse hemen cüzdana davrandıran fikirleri derledik ve aşağıda sıraladık.

Haftanın En Fettan Fikirleri:

Bu arada şu fikirler de ilginizi çekebilir:

Kliksa’nın son kampanyası: 30 Haziran’a kadar Kliksa’ya üye olup email adresini onaylayan herkes HeadPhones Dino Kulaklık kazanma şansını yakalıyor. Üye olan her 5. kişi hediye kazanıyor. +Üste Avantajix var.

Tatil.com 4 otel için ay sonuna kadar sürecek özel bir indirim kampanyası başlattı. Sheraton Hotel Çeşme rezervasyonlarında Tatil.com Facebook sayfasını beğenen üyelere 150 TL indirim sağlanıyor, 2000 TL üzeri rezervasyonlarda geçerli. Venosa Beach, Sentido Gold ve Palm Wings otelleri için anında 100TL indirim veren kupon kodu: tatil0100a +Üste Avantajix var.

Tchibo’da yeni tema “İndirim” ismiyle hayli vaadkar duruyor ve %50’ye varan indirimler veriyor. Üste de Avantajix’ten %6 daha var.

Kaft’ta “Dikta” adlı tişört tasarımı 49 yerine 39TL. Etiketinde şöyle yazıyor: “Öğrenmiş olduğumuz ağır eşitsizlik, bir ekonomiyi yürütmek için en iyi yöntem değil. Hatta üzerine düşündüğünüz zaman, bu derin bir çirkinlik içeriyor. / Thomas Frank”. Kahrolsun Bağzı Şeyler tadındaki bu tişörte ve diğer tüm Kaft alışverişlerinize Avantajix para iadesi veriyor.

Para iadesi verdiğimiz diğer 300 online mağazayı ve size önerdikleri en fettan teklif, kampanya, fırsat, kupon ve indirimleri görmek için tıklayın: http://www.avantajix.com

Sevgiyle Kalın.

(Not: Yukarıdaki yazı Avantajix kullanıcılarına bugün gönderilmiş olan e-posta mesajımızın bir kopyasıdır. Siz bu mesajı okuduğunuzda kampanyalar veya indirim kuponları güncelliğini yitirmiş olabilir. Ayrıca yukarıda sadece başlıklar halinde vermekte olduğumuz avantajların tüm detaylarını ve nasıl kazanacağınız veya kazanamayacağınız konusundaki tüm ipuçları ile, her firma özelindeki tüm şartları www.avantajix.com  adresinde bulunabilir. Öte yandan Avantajix dışındaki firmaların kendi kupon veya kampanyaları Avantajix’in kontrolünde değildir ve bunların şartları, sürekliliği ve birbirleriyle birleştirilebilirliği firmaların kendisine aittir. Bir kampanya başka kampanya ile birleşmeyebilir, kampanyalar stoklara sınırlı olabilir, kampanya sahibi kampanyasını istediği zaman değiştirebilir, yukarıda belirtilen indirim önerileri sadece fikirlerden ibarettir ve çalışıp çalışmadıkları tarafımızdan denenmemiştir. Avantajix sadece kendisine ödenen komisyonların size “para iadesi” adı altında ödenmesinden sorumludur. – Herkese bol avantajlı alışverişler dileklerimizle.)

Önceki İçerikÇocuğunu Sevindir Hanım :)
Sonraki İçerikYazın Kitap Okumak