Ana Sayfa Fırsatlar Cüzdanlar Bayram Edecek

Cüzdanlar Bayram Edecek

69

Kimimiz 9 günü birleştirip tatile kaçmışken siz #direnbayram diyerek evde kaldınız ve dring kapı çaldı akrabalar geldi. El öpme faslından sonra ilk sorulacak soru “ee, evlilik ne zaman” veya “peki çocuk ne zaman” gibi topun taça atılması gereken durumlar yaratabilir.

İşte o durumlarda hiç çekinmeden Avantajix’i kullanın. Vakitsizliği internete bağlayın ve konuyu şipşak Avantajix’e getirin, “yahu ne acayip site” falan derken o soru kaynar. Avantajix’in şaşırtıcılığı hem o an sizi, hem de kullanırlarsa akrabaların cüzdanlarını kurtarabilir.

Bakın ihtiyaç anında camı kırıp kullanabilmeniz için aşağıda en güncel konu başlıklarından birkaç tanesini sıralayalım.

Bayramda Akrabaları Şaşırtacak Fikirler:

  Bu arada şu fikirler de cüzdanlara bayram yaptırıyor: 

– Demet Sabancı’nın da ortağı olduğu MCJ sitesine üye olanlar 20TL anında indirim kuponu kazanıyor. Kupon 9 Ağustos’a kadar 75TL ve üzeri tüm alışverişlerde geçerli. Üste Avantajix para iadesi var.

– Butigo sitesinde BAYRAM15 kupon kodu 2-7 Ağustos arasında tüm ürünlerde geçerli olmak üzere %15 indirim verecek. Bu arada 7-12 Ağustos arasında da kargo bedava olacak. Üste de Avantajix para iadesi var.

– Pera Bulvarı indirim çeki PERA2013, 100TL ve üstü tüm alışveriş yapanlara 15TL anında ekstra indirim veriyor. Üste Avantajix para iadesi var.

– Shopindeed sitesi kupon kodu 1AUG13, 100TL ve üzeri alışverişlerde 20TL ekstra indirim sağlıyor. Üste de Avantajix var.

– Mudo Kupon Kodu MUDOINDIRIM20, 100TL ve üzeri alışverişlerinizde 20TL indirim sağlıyor. Konsinye ve Hediye Card hariç tüm sitede indirimli ve indirimsiz tüm ürünlerde geçerlidir. Kupon birden fazla kez kullanılabilir fakat bir kişi en fazla bir kez kullanabilir. Üste de Avantajix var.

– Enmoda en yeni kupon kodu EDT10, alt limit olmaksızın tüm alışverişlere %10 indirim veyor. Kozmetik kategorisi ile Albano, An Original Penguin, Birkenstock, Canzone, Elle, Emu, Fred Perry, G-Star Raw, Lacoste, Le Coq Sportif, Miezko, Napapijri, New Balance, NZA, Paperthinks, Cardin ve Hilfiger haricindeki tüm markalarda geçerli. Her e-maille tek kupon kullanılabiliyor.

– Misspera yeni kupon kodu GLRMSP813, 25TL ve üzeri tüm siparişlerde geçerli %15 indirim veriyor. Kupon tek kullanımlık ve üste de Avantajix para iadesi veriyor.

– Norman Antivirüs kullanacaklar için %25 indirim veren kupon kodu: NORMAN25, Ağustos ayı boyunca geçerli. Üste de Avantajix var.

www.avantajix.com adresini bilenlerin cüzdanları bayram yapıyor.

Ağız tadı ve keyif dolu bir bayram dileriz..

Önceki İçerikTablet kullanmak hiç bu kadar keyifli olmamıştı
Sonraki İçerikFotoğraf Makinasız Tatile Çıkmayın