Ana Sayfa Alışveriş Tablet kullanmak hiç bu kadar keyifli olmamıştı

Tablet kullanmak hiç bu kadar keyifli olmamıştı

94

Tablet bilgisayarlar daha çok mobil kullanım açısından rahatlık olarak değerlendirilse de birçok kişi evdeki kişisel bilgisayarını açmaya üşenip anlık gelişmeleri, sosyal medya hesaplarını, haberleri tabletten takip etmeyi tercih ediyor.

Evde tablet kullanımı pratik olsa da bazı zamanlarda sıkıntılı olabiliyor. Yemek yerken ya da bir şeyler içerken tableti ile vakit geçirmeyi sevenler “Hem iPad’e bakmak, hem de yemek yemek, ve bir şeyler içmek ne kadar zormuş. Evde tablet kullanımını kolaylaştıracak işlevsel bir ürün yok mu? Demekten kendini alamıyor.

Merak etmeyin bunun da artık bir çözümü var. Tablet bilgisayarların çoğalması ile birlikte aksesuar üreticiler de boş durmadı. Tablet kullanıcıların sıkça şikâyet ettikleri ve etkili çözümler bekledikleri bu duruma karşı bir ürün geliştirdiler.

Bu yazımızda tablet bilgisayar kullananların çok hoşuna gidecek bu üründen bahsetmek istiyoruz. Ürünün adı iBed. Bu ürün iPad için tasarlanmış bir tablet desteği. Yatağınızda veya kanepenizde uzanırken kucağınızdaki bu özel tepsili tablet desteği ile hem kahvaltınızı yapıp, hem de online gazetenizi okuduğunuzu hayal edin. Nasıl büyük keyif değil mi?

Bu ürünün kullanımı son kolay. Tablet bilgisayarınızı ürünün özel bölmesine yerleştirerek stand olarak kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Tablet Desteğinin tepsi bölümü sağlam ve kaymaz yüzeyli malzemeden yapılmış. Tepsinin altındaki yastık tablet bilgisayarınızı en rahat biçimde kullanabilmenize olanak sağlıyor. Yumuşak ve kullanışlı alt yastığı sayesinde sizi hiç rahatsız etmeyecek.

iBed sıklıkla seyahat edenler için de etkili bir çözüm olabilir. Yatakta, kanepede, uçakta, otobüste, plajda rahatlıkla tablet bilgisayarınızı maksimum konfor içinde kullanabilirsiniz. Yani artık yatağınızdan kalkmadan, rahatlığınızdan ödün vermeden maillerinizi ve haberleri okuyabilirsiniz. Üstelik tablet desteğinin uzun tahtası ile bir yandan da kahvaltınızı yapabilirsiniz. Tablet desteğinin tahtası bir fincan kahve ve tabak alacak kadar geniş.

iBed tablet desteği hayatını kolaylaştırmak isteyen, tablet kullanıcıları ve teknoloji tutkunları için iyi bir hediye seçeneği olabilir.

NEREDEN ALALIM?

“Tablet bilgisayar sahibiyim, böyle bir ürüne gerçekten ihtiyacım var” diyenler Bunlardan İstiyorum sitesinden bu ürünü uygun fiyata satın alabilir. “Daha uygun bir öneriniz var mı” diye soranlar ise Avantajix’ten tıklayarak Bunlardan İstiyorum sitesine gider ve alışveriş yaparsa Avantajix bu sitede harcadığınız paranın bir bölümünü size iade eder, alışveriş çok daha ucuza gelmiş olur.

Avantajix, hem keyfinizi hem de cebinizi düşünür.

 

 

Önceki İçerikEvim.net Klozet Takıları
Sonraki İçerikCüzdanlar Bayram Edecek