Ana Sayfa Alışveriş Evim.net Klozet Takıları

Evim.net Klozet Takıları

130

Evim.net bildiğiniz gibi evimizi ve bahçemizi düşünen ve orijinal dekorasyon ürünleri listeleyen bir internet sitesi. En son olarak sitede “KLOZET TAKILARI” kategorisini görünce şaşırmadık çünkü gerçekten orijinal şeyler listeledikleri için “Yihu” dedik, bugün de evin klozetine bir hediye alalım…

Aslında klozetler çok yalnız varlıklardır. Onlara sadece ihtiyacımız olduğunda aklımıza gelirler. Karşımızdaki bu objenin duyguları var mıdır diye hiç düşünmeyiz. İhtiyacımız olduğunda da onlarla minimum ilişki içinde olur, ihtiyacımız bitince de onları derhal terk ederiz. Siz hiç saksıdaki çiçeğiyle konuşmasına rağmen klozetiyle konuşan bir kişi gördünüz mü?

Sonuç olarak incebelli bir objedir Klozet, mutlaka bizden daha iyilerine layıktır ama bunu kaç kişi düşünür? Kokakola şişesi kadar kadın vücuduna benzer bir formu vardır ama kaçımız Kokakola tasarımına düzdüğümüz takdir dolu betimlemeleri bir klozete düzmüşüzdür. Kaçımız televizyonda “hayatın gerçek tadı” dendiğinde kokakola yerine bir klozet görsek şaşırmayız?

Neyse uzatmayalım; Evim.net sonunda bu yalın gerçeği önümüze koyan ilk ve tek internet sitesi oldu. Sitedeki “Devam Eden Kampanyalar” bölümünde “Klozet Takıları”nı görünce hatamız yüzümüze bir tokat gibi çarpılmış oldu. Türk filmlerinin son saniyesinde genç kızın genç oğlana buğulu gözlerle bakıp ve bu saniyenin bize baygınlık getiren dakikalarca uzatılıp duyguların zirve yapılmasına çalışılan sahnede biz kendimiz bizzat oynuyormuşuz gibi duygulandık. “İşte, dedik, işte sonunda kadirşinas bir internet sitesi çıktı ve insanoğlu ile klozetler arasındaki sessiz savaş sona erdi. Artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacak.”

Sonuçta özetlemek gerekirse bu yazıda bahsedilen ve felsefesi dahil çeşitli açılardan incelemeye çalıştığımız Klozet Takıları adlı özel ürünleri Evim.net’e giderek görebilir; hatta www.avantajix.com ‘dan doğru tıklayarak Evim.net’e giderseniz alışverişinizin üzerine bir de %10 para iadesi alabilirsiniz. Tabii ki Evim.net indirim kuponu, hediye çeki, promosyon kodu, kampanya şifresi gibi yüksek derecede indirim mühendisliği gerektiren alet-edevatın tümünü de www.avantajix.com ‘da bulacağınızı eklemeye gerek yok.

Size Evim.net sitesinde keyif dolu alışverişler dileriz.

(-Düzeltme: Patron valla yanlış okumuşum, orada “klozet takıları” değil “klozet takımları” yazıyormuş… Ne yapsak ki silsek mi şimdi şu yazıyı, hem o kadar felsefe de yapmıştık… Bi de Patron, düşünüyorum da, şu “Klozet Takısı” iyi konsept, satar valla.. Klozet takısı işine mi girsek?)

Önceki İçerikKendinizi Yenileyin
Sonraki İçerikTablet kullanmak hiç bu kadar keyifli olmamıştı