Ana Sayfa Fırsatlar Cüzdansever Fikirler

Cüzdansever Fikirler

155

Babalar günü hediyesi siz ilkokuldayken hiç dert değildi. Defterinizden bir kağıt yırtar, üstüne bir çöpten adam çizer, yanına kargacık burgacık BABA yazardınız; biraz kuruboya biraz da anneniz işe el attı mı, hatta kocaman bir gülücükle ona uzattı mı alın size benzersiz bir hediye…

Şimdi devir değişti. Zaten defter mefter kalmadı okullarda tablet PC’ye geçiliyor, bir de kazık kadar adamlar olduk, kesmiyor öyle kuru kuru BABA demek. Onun için babalar günü tekliflerini, kampanyalarını, kuponlarını iyi değerlendirmek lazım.. Koskoca Yunanistan battı, İspanya sallanıyor, aman bari biz cüzdanımıza mukayyet olalım…

Haftanın Cüzdansever Fikirleri:

Ayrıca şunlar da ilginizi çekebilir:

Bavul.com: 15 Haziran’a kadar SunExpress gidiş-dönüş yurtdışı uçak bileti alan Turkcell’lilere Bavul.com’da %20 indirim var. +%10 TEB Bonus hediye. +Avantajix’in verdiği şimdilik bunların yanında devede kulak, ama beğenmeyen alsın bir derneğe bağışlasın.
Evimister tüm kampanyalar bölümünde şöyle yazıyor: “12-30 Haziran arası Rezztoran.com’dan istediğiniz restorana rezervasyon yaptırın; e-posta adresinize gelecek indirim kodu ile Evimister’de 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde 20 TL az ödeyin.” (Tabii ki Avantajix’ten %12’ye varan para iadesini unutmayın.)
Maxkitap: Ahmet Ümit’in son kitabı “Sultanı Öldürmek” %32 indirimli, Yılmaz Özdil’in son kitabı “İsim Şehir Bitki” %26 indirimli. Üste Avantajix’ten %8 paranız iade.
Darty‘de karne hediyesi fikirleri %40’a varan indirimlerle. Üste %3 bizden.
Delikupon: Kullan-at mangal 25 yerine 9TL. Dumansavar kullük 20TL yerine 9,90. Karınca barınağı 60TL yerine 29,90. (+Avantajix’ten de %6 para iadesi.)
Gruppal‘da Milli Piyango bileti kampanyası: 100TL ve üzeri alışverişlerinize Gruppal’dan çeyrek bilet hediye. 2.000.000 TL size çıkarsa bizim %6,5 para iadesine bakmazsınız ama biz yine de veriyoruz.

Keyifli Alışverişler..

(Not: Yukarıda sadece başlıklar halinde vermekte olduğumuz avantajların tüm detaylarını ve nasıl kazanacağınız veya kazanamayacağınız konusundaki tüm ipuçları ile, her firma özelindeki tüm şartları www.avantajix.com adresinde bulabilirsiniz. Ayrıca Avantajix dışındaki firmaların kendi kampanyaları Avantajix’in kontrolünde değildir ve bunların şartları, sürekliliği ve birbirleriyle birleştirilebilirliği firmaların kendisine aittir. Bir kampanya başka kampanya ile birleşmeyebilir, kampanyalar stoklara sınırlı olabilir, kampanya sahibi kampanyasını istediği zaman değiştirebilir, yukarıda belirtilen indirim önerileri sadece fikirlerden ibarettir ve çalışıp çalışmadıkları tarafımızdan denenmemiştir. Avantajix sadece kendisine ödenen komisyonların size “para iadesi” adı altında ödenmesinden sorumludur. Herkese avantajlı alışverişler dileklerimizle.)

 

Önceki İçerikBabanız Sizinle Gurur Duyacak
Sonraki İçerikKupon Kodu Eşittir Anında İndirim