Ana Sayfa Fırsatlar İlaç Gibi Fikirler

İlaç Gibi Fikirler

111

– “Doktor bana önce iyi haberi verdi: Bundan böyle benim adımla anılacak bir hastalık keşfetmişti ve ikimiz de çok meşhur olacaktık.”

– “Doktor sebze yememin ömrüme 10 yıl ekleyeceğini söylemişti. Çok haklıymış, kendimi şimdiden 10 yıl yaşlanmış hissediyorum.”

– “O yanımda uyurken kafamın içindeki bir ses bana ‘Sakin ol, hastasıyla yatan ilk doktor sen değilsin’ diyordu; ama bir diğer ses ‘Fakat John sen bir veterinersin’ diye ona itiraz ediyordu…”

Steve Martin’in bir talk-show’undan alıntıladığımız yukarıdaki cümleler ile bugünün en önemli olayı olan 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutlamak isteriz.

Tabii ki bu arada yine aynı talk-show’dan bir özlü söz: “Keyif denen ruh hali bu dünyada gelmiş geçmiş en iyi doktordur”.

Demek ki aşağıdaki keyifli fikirler hepimize ilaç gibi gelecek:

Her Derde Deva Fikirler:

Keyifle Tıklayın, Sevgiyle Kalın.

..

(Not: Yukarıdaki yazı Avantajix kullanıcılarına bugün gönderilmiş olan e-posta mesajımızın bir kopyasıdır. Siz bu mesajı okuduğunuzda kampanyalar güncelliğini yitirmiş olabilir. Ayrıca yukarıda sadece başlıklar halinde vermekte olduğumuz avantajların tüm detaylarını ve nasıl kazanacağınız veya kazanamayacağınız konusundaki tüm ipuçları ile, her firma özelindeki tüm şartları www.avantajix.com  adresinde bulunabilir. Öte yandan Avantajix dışındaki firmaların kendi kampanyaları Avantajix’in kontrolünde değildir ve bunların şartları, sürekliliği ve birbirleriyle birleştirilebilirliği firmaların kendisine aittir. Bir kampanya başka kampanya ile birleşmeyebilir, kampanyalar stoklara sınırlı olabilir, kampanya sahibi kampanyasını istediği zaman değiştirebilir, yukarıda belirtilen indirim önerileri sadece fikirlerden ibarettir ve çalışıp çalışmadıkları tarafımızdan denenmemiştir. Avantajix sadece kendisine ödenen komisyonların size “para iadesi” adı altında ödenmesinden sorumludur. – Herkese bol avantajlı alışverişler dileklerimizle.)
Önceki İçerikDeli Eder İnsanı Bu Fikirler
Sonraki İçerikModagram’a Bahar Geldi