Ana Sayfa Kampanyalar Modagram’a Bahar Geldi

Modagram’a Bahar Geldi

164

İnternette avantajlı alışveriş yapmak istiyorsanız bilmeniz gereken sitelerin başında Modagram geliyor. Modagram bildiğiniz gibi Trendyol grubuna ait bir site ve kaliteli bir yayın ilkesi benimsemiş. Site kendisini şöyle tanıtıyor: “Modagram başka hiçbir yerde bulamayacağınız markalara, istediğiniz anda kolayca ulaşmanızı sağlayan moda sitesidir.”

Gerçekten de bu site, sunduğu alışveriş deneyimiyle gardroplarımızı en yeni moda trendlerine göre yenilemenizi sağlıyor. Bize özel stil önerileriyle kendimizi ve stilimizi keşfetmemize vasıta oluyor. Zaten tam da bu amaçla ve ufukta tomurcuklanmaya başlayan bahar günlerinin arifesinde Modagram’da ne var ne yok diye bakalım dedik ve size şu haberleri getirdik:

modagram pantalon ve etek kampanyaları
Modagram’dan 29,99TL’ye pantalon ve etek almak mümkün
modagram gömlek ve bluz indirimleri
Modagram’dan 29,99TL’ye gömlek ve bluz satın alınabiliyor.
modagram elbise firsatlari
Modagram’da tarzınıza en uygun elbiseler 49,99TL

Öncelikle müjde:

Bahar çok uygun fiyatlar ile geliyor. Mesela Modagram’dan pantolon veya etek alırken hem trendi yakalayın, hem de fiyatlara bakmadan sadece stilinize odaklanın, çünkü 29,99’a işi halledeceksiniz.

Yok ben pantolon-etek değil gömlek-bluz gibi bir şeyler bakıyorum derseniz ona da aynı adresi verelim: Modagram.

Nedeni öncelikle fiyatların 29,99’dan başlaması. Yok efendim “son moda”, “en trend”, “stilime uygun” bahaneleri tabii ki fiyattan sonra geliyor.

Elbise trendleri için de yine Modagram bize rehberlik ediyor. Hem 49,99TL’den başlayan fiyatlarla cüzdanımızı hem de dünya trendlerini ekranımıza taşıyarak tarzımızı okşuyor.

Kısacası Modagram trendy bir giyim-kuşam sitesi olmaktan öte, cüzdanımızı da düşünüyor.

Ama daha da iyisini söyleyelim mi? Avantajix Modagram sitesinden alışveriş yapanlara hem para iadesi veriyor, hem de dönem dönem indirim kuponları yayınlıyor. Yani Modagram “moda ve trend”, Avantajix ise “para iadesi ve kupon kodu” kelimelerinin ağır abileri olmaya bu baharda da hız kesmeden devam ediyor.

Avantajix’e geçmek ve Modagram avantajlarını yerinde ve keyifle incelemek için en kısa yol şu link: www.avantajix.com

Önceki İçerikİlaç Gibi Fikirler
Sonraki İçerikYaz Arifesinde Kreatif Kilo Verme Yöntemleri