Ana Sayfa Kampanyalar Karlı Günün Kârlı Fikirleri

Karlı Günün Kârlı Fikirleri

130

Kar yağarken dışarı çıkamıyoruz diye üzülmeyin. Biz sizin için internetin altını üstüne getirdik ve 20 farklı çekiliş, ödüllü yarışma ve bilumum kazandıran fikirleri biraraya topladık. Şurada listeledik: http://blog.avantajix.com/karda-kista-disari-cikamayanlar-icin-kazancli-fikirler/ – İsteyenler inceleyip boş geçebilecek vakti anında faydaya çevirebilir, paradan gofrete, iPhone’dan şan şöhrete uzanan geniş bir yelpazede ödüller kazanabilir.

Öte yandan “yarışmayı boşver, bize sokakta kayıp düşmeden yapılabilecek alışveriş önerileri lazım” derseniz de buyurun size haftanın ilk 10’u:

Haftanın Kazandıran Alışveriş Fikirleri

Bu arada şu fikirler de ilginizi çekebilir:

1) Hızlıal Kupon Kodu : HZLPARFUM
Hızlıal parfüm alışverişlerinde 10TL indirim sağlayan bu indirim kuponu 100TL ve üzeri parfüm alışverişlerinde geçerli. Son kullanım tarihi: 31 Aralık 2013. Üste de Avantajix var.

2) Şu sıralar THY, Atlas, Pegasus biletlerimizi Geziko’dan almaya başladık. Para iadesi vermiyor ama “ws7DBoWB” indirim kuponu tüm iç ve dış uçak biletlerine altlimit olmaksızın 10TL indirim veriyor.

3) Zizigo 15% indirim kuponu: ZZG15
31.12.2013 tarihine kadar tüm ürünlerde geçerli. Üste de Avantajix var.

4) Enmoda en yeni kupon kodu: RLKD15
100TL ve üzeri alışverişlerde %15 indirim ve ücretsiz kargo veriyor. Aralık sonuna kadar geçerli. Üste de Avantajix var.

5) Joker bedava kargo kodu: MUTLUYILLAR
7-24 Aralık tarihleri arasında kargo bedava. Koşul: Sepetinizde en az 1 oyuncak olduğunda geçerli. Üste de Avantajix var.

6) Altıncı Cadde “Yarısı Bizden” kampanyası indirim kodu YB2014. Bu kupon 12.12.2013 24:00’a kadar “Yarısı Bizden” etiketli ürünlerde %50 indirim veriyor. Üste de Avantajix var.

Sevgiyle Kalın.

Önceki İçerikKarda kışta dışarı çıkamayanlar için kazançlı fikirler
Sonraki İçerikMutluluk Dolu Bir Çuval Fikir