Ana Sayfa Kampanyalar Mutluluk Dolu Bir Çuval Fikir

Mutluluk Dolu Bir Çuval Fikir

131

John Lennon lisedeyken hocası derste sorar:
– Söyle bakalım John, hayatta ne olmak istiyorsun?
– Mutlu olmak istiyorum hocam.
(sınıfta kıkırdaşmalar)
– John, sen soruyu pek anlayamadın galiba.
– Hocam asıl siz hayatı pek anlayamadınız galiba.

Bugün 18 Aralık 2013. John Lennon’un “Çuvalizm” (İngilizcesi: Bagism) adını verdiği mutluluk öğretisini, bir çuvalın içinde yarım saat kıpırtısız durarak lanse ettiği günün 45’inci yıldönümü.

18 Aralık 1968’de, hepimizin aynı çuvaldan çıktığımız, dolayısıyla siyahla beyazın, kadınla erkeğin, kısayla uzunun, inceyle kalının eşit insanlar olduğu ve hepimizin mutluluğu hak ettiği şeklindeki görüşünü “çuvalın içinde duran adam” etkinliğiyle lanse etmişti dünyaya büyük sanatçı.

Biz de şimdi Beatles’ın bu efsanevi patronuna saygıyla ve sadece mutluluğu hedefleyerek aşağıda bir çuval fikir listeliyoruz, keyifle kullanın:

Haftanın Mutlu Eden Fikirleri

Haftanın Keyif Dolu İndirim Kuponları:

– Altıncı Cadde IND10 kupon kodu 31.04.2014 tarihine kadar 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli (elektronik ve parfümlerde hariç) %10 veriyor. Üste de Avantajix var.

– Avansas kupon kodu: AVANS10, 31.12.2013 tarihine kadar 100TL ve üzeri alışverişlerde 10 TL indirim veriyor. Üste de Avantajix var.

– Geziko şimdilerde para iadesi vermiyor ama fiyatları çok uygun ve “ws7DBoWB” indirim kuponu THY Pegasus Atlasjet gibi tüm iç ve dış uçak biletlerine altlimit olmaksızın 10TL indirim veriyor.

– Bellamola indirim kuponu: BMAF15, 31.12.2013 tarihine kadar 100 TL ve üzeri alişverişlerde 15 TL indirim veriyor. Üste de Avantajix var.

– Bijouxroom indirim kodu: BIJOUXROOM, 30.06.2014 tarihine kadar 75 TL ve üzeri alışverişlerde 10 TL indirim veriyor. Üste de Avantajix var.

Sevgiyle Kalın.

Önceki İçerikKarlı Günün Kârlı Fikirleri
Sonraki İçerikBuzun İçinden Müzik Çıkaran Adam: Terje Isungset