Ana Sayfa Kampanyalar Kilo Verin Para Kazanın

Kilo Verin Para Kazanın

144

Milliyet Gazetesi’nin haberine göre, cebine 1.000.000 dolar harçlık konarak dünyayı bedava gezecek bir aday aranıyormuş. İşe alınacak kişi, bir yılını dünyanın en iyi lokantalarında yemek yiyerek, beş yıldızlı otellerde kalarak ve dünyanın en elit gece kulüpleri ve tesislerinde eğlenerek geçirecekmiş. Tek yapacağı şey o milyon doları harcadıkça şöyle harcadım böyle harcadım diye gerine gerine yazıp anlatmakmış. (Kaynak: Milliyet)

Tabii ki iş zor (yok siz başvurmayın biz başvuralım diye demiyoruz, iş gerçekten zor) çünkü iyi vakit geçireceksiniz ama kesin o sene bir 10-15 kilo alırsınız.

İşte bu noktada bir araştırma yaptık ve kilo verdikçe para kazanabileceğiniz fikirler bulduk: İlki HealthyWage.com. Site sizin kilo vermek için iddiaya girmenizi, iddia için para yatırmanızı, böylece hem daha iyi motive olmanızı, hem de eğer iddiayı kazanırsanız 10.000 dolara varan para kazanmanızı sağlıyor. Önce “şu kadar sürede şu kadar kilo kaybedeceğim” diye bir iddiada bulunuyorsunuz. Bunun için de ortaya bir para koyuyorsunuz. Sonra doktor sizin kilonuzu ölçüyor, kronometre çalışıyor, ve süre sonunda doktor sizi yine ölçüyor ve kazanıp kazanmadığınız ortaya çıkıyor.

HealthyWage.com gibi DietBet.com ve Stickk.com da aynı işi yapıyor. Hatta bu son site olayı sadece kilo vermekle sınırlı tutmuyor; Stickk vasıtasıyla “çaya şeker atmayı bırakmak”, “kimse bakmazken burnunuzu karıştırmaktan vazgeçmek”, “iş bulmak” veya “bu sene mutlaka evlenmek” gibi kendi seçeceğiniz herhangi bir konuda kendi kendinizle iddiaya girmeniz de mümkün.

Ha siz “yapamam çünkü kilom değişirse gardrobumu baştan aşağı yenilemem gerekir” derseniz, onun da çözümü var: Alışveriş yaptıkça para kazanın.

Haftanın İlham Veren Fikirleri

Ayrıca şu fikir de ilginizi çekebilir:

Tatile çıkmak için bana 1.000.000 dolar vermeseniz de olur, ben kendim daha süperini yaparım diyenler için Tatil.com sitesinden 2 farklı kupon kodumuz var:

1. İndirim Kuponu: “2014TATIL1” 1000TL ve üzeri yurtiçi ve yurtdışı otel rezervasyonlarınıza 50TL anında ekstra indirim veriyor. Çoklu kullanıma müsait. Diğer kampanyalarla ve ilk üyelik sonucu kazanılan 25TL ile birleştirilemiyor. Avantajix para iadesiyle birleşiyor.

2. İndirim Kuponu: “2014TATIL2” 1500TL ve üzeri tüm otel rezervasyonlarınıza 75TL anında ekstra indirim veriyor. Çoklu kullanıma müsait. Diğer kampanyalarla ve ilk üyelik sonucu kazanılan 25TL ile birleştirilemiyor. Avantajix para iadesiyle gayet güzel birleşiyor.

Sevgiyle Kalın.

Önceki İçerikPara Kazandıran Gayet Orijinal Fikirler
Sonraki İçerikHavlu Dansı