Ana Sayfa Alışveriş Neyi Boyasak Çatır Çatır Para Kazanırız?

Neyi Boyasak Çatır Çatır Para Kazanırız?

140

Sevgili Dostlar,

Golsa Golchini çok basit fikirlerden hareketle resimler yapıyor ve internet üzerinden tanesini 3.000 – 20.000 TL aralığında fiyatlarla satıyor.

Mesela parmaklarını tuval olarak kullanıyor, elini boyayıp fotoğraflıyor ve satışa koyuyor. (Örnek isterseniz; bir, iki, üç, dört, beş, altı, yedi, sekiz, dokuz, on.)

Elini boyamadığı zamanlarda başka sıra dışı mecraları, mesela paraları, yırtık kartonları, fırçaları tuval olarak kullanıyor. Hızını almadığında ise tuvalet kağıdı, yara bandı, yaprak, masa örtüsü, kaykay ve kitaplar üzerine denemeler yapıyor. İranlı sanatçı “Dünya basit fikirler arıyor ben de sunuyorum” diyerek sanatını bir cümlede özetliyor. Çok basit fikirler çatır çatır para kazandırıyor.

Aynı Avantajix’ten tıklamanın çok basit olması ve çatır çatır para kazandırması gibi.

Günün İlham Veren Fikirleri:

Bugün Başka Neler Kazansak?

1) Avantajix 11 Kişiye Migros Hediye Çeki Kazandırıyor:
Avantajix, 11. yılına özel belirtilen tarihler arasında alışveriş kaydı olan 11 şanslı kullanıcısına Migros hediye çeki kazandırıyor. Son katılım tarihi: 11.06.2021.

2) Online Alışveriş Size iPhone 12 Mini Kazandırsın:
PttAVM web sitesinden 200TL ve katları tutarında alışveriş yaparak çekilişe katılma hakkı kazanın. Ödüller: 1 adet iPhone 12 mini, 1 adet Sony Playstation 5, 1 adet Philips 50″ 127 Ekran Smart LED Televizyon, 2 adet ASUS Ryzen 3 Notebook. Son katılım tarihi: 17.06.2021.

3) Aramızdan 3 Kişi Twigy Terlik Kazanacak:
Ayakkabı Dünyası, 3 kişiye Twigy terlik hediye ediyor. Çekilişe katılmak için; @ayakkabıdunyasi hesabını takip edin, yorumlarda #twigyleyaz hashtagi ile 2 arkadaşınızı etiketleyin. Son katılım tarihi: 01.06.2021. Daha fazla detay isterseniz link: https://www.instagram.com/p/CPTNq4PK3PN/

4) Kitapseverler 50TL Değerinde Hediye Çeki Kazansın:
idefix, 50TL değerinde hediye çeki kazandırıyor. Çekilişe katılmak için; @idefix hesabını takip edin; ve yağmur kokusuyla sarhoş olup sevdiği yazarın satırlarıyla dinlenirken kahvesini yudumlamayı seven bir arkadaşınızı etiketleyin. Detaylar için: https://www.instagram.com/p/CPJE3xQgYfr/

5) 10 Kişi Mycey Yıkanabilir Göğüs Pedi Kazanıyor:
E-bebek, 10 kişiye “Mycey Yıkanabilir Göğüs Pedi” hediye ediyor. Çekilişe katılmak için; @ebebek hesabını takip ederek içerik postunu beğenin ve 3 arkadaşınızı yorumlarda etiketleyin. Kazananlar 02.06.2021 tarihinde açıklanacak. Detay için: https://www.instagram.com/p/CPTEQ4Gn9wr/

Sevgiyle ve Sağlıkla Kalın.

Önceki İçerikOrhan Veli’nin Şiirindeki Dalgacı Mahmut’u Bulduk
Sonraki İçerikRafael Nadal’a 200 Milyon Dolar Kazandıran Totem