Ana Sayfa Fırsatlar Tanımlanamayan Uçan Fikirler

Tanımlanamayan Uçan Fikirler

105

İndirimli Avantajlı Kampanyalı FikirlerAvantajix ilk çıktığında “para iadesi” konsepti çok yeni ve anlatması uzun olduğu için bize UFO (Tanımlanamayan Uçan Cisim) ismini takmışlardı. “Tanımlanamayan” çünkü neden para dağıttığımızı çok kimse anlayamamıştı; ve “Uçan Cisim” çünkü birisi “Havadan para mı yaratıyorlarmış, UÇUYOR ABİ BUNLAR” demişti… :)

Bugün neyse ki uçmadığımız anlaşıldığına göre, sizin de okumaya vaktiniz varsa, haftanın ilham veren fikirlerinden bazılarını aşağıda paylaşalım.

Haftanın Fikirleri:

Alışveriş Yapan Herkese Para Veren SiteAlışveriş Yapan Herkese Para Veren SiteAlışveriş Yapan Herkese Para Veren SiteAlışveriş Yapan Herkese Para Veren SiteAlışveriş Yapan Herkese Para Veren SiteAlışveriş Yapan Herkese Para Veren Site - Avantajix.comAlışveriş Yapan Herkese Para Veren Site: Avantajix.comAlışveriş Yapan Herkese Para Veren Site: Avantajix.comAlışveriş Yapan Herkese Para Veren Site: Avantajix.com

 Bu arada şu fikirler de ilginizi çekebilir:

11899 Bilinmeyen Numaralar‘dan numara sorgulamak 3,2TL. Avantajix size bunun 1TL’sini iade ediyor. Bu %30’u aşkın para iadesi demek.
– Yüzlerce iPhone5 aksesuarı dünyanın en büyük pazarlarından biri olan AliExpress‘te Türkiye’den %50-60-70-80 daha ucuza satılıyor. Avantajix üste para iadesi veriyor.
– iPhone5’i boşver ben iPhone4’ümden memnunum diyenlere Fonipon güzel bir aksesuar önerisi getirmiş. %30 indirimli. Avantajix üste %7 daha veriyor.
Maxkitap‘ta çıkar çıkmaz olay yaratan kitap “Grinin 50 Tonu” en çok satanlar arasında 1 numara ve %35 indirimli. +Üste %5 de Avantajix veriyor.
Bavul.com sadece uçak ve otobüs biletinden para iadesi vermekteyken dünden itibaren onbinlerce otelden de %4 para iadesi vermeye başladı.
Limango‘da Colins bugün %85’e varan indirimde. Şimdi ilk kez Limango üyesi olacak ve 50TL harcayacaksanız Avantajix size 25TL veriyor. Colinsler neredeyse bedavaya geliyor.
Hızlıal.com bugün anasayfasına “Tüm TV’lerde %50’ye varan indirim” diye yazmış. Bir göz atmak gerek.
Markapon‘da Kurban Bayramı için %48 indirimli Kapadokya Turu var. Avantajix üste %4 veriyor. (Kapadokya’ya giderseniz önerimiz peri bacaları üzerinden balonla uçuş… Bu arada Avantajix -başta da belirttiğimiz gibi- kendisi “uçmuyor” ama size “uçun” diyor; hayat bir çelişkiler yumağı…)

Keyifli Haftalar…

 

(Not: Yukarıdaki yazı Avantajix kullanıcılarına Avantajix tarafından bugün gönderilmiş olan e-posta mesajının bir kopyasıdır. Siz bu mesajı okuduğunuzda kampanyalar güncelliğini yitirmiş olabilir. Ayrıca yukarıda sadece başlıklar halinde vermekte olduğumuz avantajların tüm detaylarını ve nasıl kazanacağınız veya kazanamayacağınız konusundaki tüm ipuçları ile, her firma özelindeki tüm şartları www.avantajix.com adresinde bulunabilir. Öte yandan Avantajix dışındaki firmaların kendi kampanyaları Avantajix’in kontrolünde değildir ve bunların şartları, sürekliliği ve birbirleriyle birleştirilebilirliği firmaların kendisine aittir. Bir kampanya başka kampanya ile birleşmeyebilir, kampanyalar stoklara sınırlı olabilir, kampanya sahibi kampanyasını istediği zaman değiştirebilir, yukarıda belirtilen indirim önerileri sadece fikirlerden ibarettir ve çalışıp çalışmadıkları tarafımızdan denenmemiştir. Avantajix sadece kendisine ödenen komisyonların size “para iadesi” adı altında ödenmesinden sorumludur. Herkese bol avantajlı alışverişler dileklerimizle.)

Önceki İçerik100 Liranız Bugün Kaç Lira Oldu?
Sonraki İçerikZaytung.com’da Yazmayan Haberler