Ana Sayfa İndirimler 14 Şubat’a 15 Fikir

14 Şubat’a 15 Fikir

138

Anne ayı yavrusunu severken boğup öldürürmüş; onun için 14 Şubat Sevgililer Gününe hediye seçmek nazik iş: 2 kere düşünüp 1 kere karar vermek lazım. Türk Dil Kurumu’na göre “Sevgili” kelimesi geniş anlamlı bir kelime, isteyen yavuklusunu, isteyen annesini, isteyen kedisini, isteyen de bizzat kendisini sevebilir, ama işin esası şu: Sevgi yıla yayılacak, bir güne sıkıştıkıştırılmayacak. O’na “değer” verilecek, sadece “değerli şeyler” değil.

Somut örnek isteyenler için aşağıda 15 birbirinden farklı hediye fikrini sizin için bir araya getirdik; konuyla ilgilenenler bir göz atıp ilham alabilir.

En Güzel Sevgililer Günü Fikirleri:

Öte yandan şu fikirler de ilginizi çekebilir:

– Enmoda.com’dan alışverişlere %10 indirim veren İndirim Kupon Kodu: EDGT10. (Marka anlaşmaları gereği Lacoste, Fred Perry, NZA, An Original Penguin, Paperthinks, G-Star Raw, New Balance, Shakespeare in Love ve Le Coq Sportif haricindeki tüm markalarda geçerli.) Her kullanıcı bu kuponu sadece bir kez kullanabilir. Üste Avantajix %7,5 veriyor.

– Darty’de şu aralar World’e özel fotoğraf makinesi ve cep telefonlarında
%30 Worldpuan hediye ediliyor. Avantajix üste %3,3 daha veriyor.

– En bohem Sevgililer Günü fikri ise şöminenin önünde birlikte oturup pizza yemek: Yakala.co’da bugün 2 kişilik Dominos Pizza menülerinde %50 indirim kuponu 1TL. Ha o 1 liradan Avantajix size ne verse yaranamaz ama kuruşlar birikince lira oluyor; siz yine de Avantajix’ten tıklayın, sizin ihtiyacınız yoksa ihtiyacı olana bağışlayın.

Sevgiyle Kalın.

(Not: Yukarıdaki yazı Avantajix kullanıcılarına bugün gönderilmiş olan e-posta mesajımızın bir kopyasıdır. Siz bu mesajı okuduğunuzda kampanyalar güncelliğini yitirmiş olabilir. Ayrıca yukarıda sadece başlıklar halinde vermekte olduğumuz avantajların tüm detaylarını ve nasıl kazanacağınız veya kazanamayacağınız konusundaki tüm ipuçları ile, her firma özelindeki tüm şartları www.avantajix.com  adresinde bulunabilir. Öte yandan Avantajix dışındaki firmaların kendi kampanyaları Avantajix’in kontrolünde değildir ve bunların şartları, sürekliliği ve birbirleriyle birleştirilebilirliği firmaların kendisine aittir. Bir kampanya başka kampanya ile birleşmeyebilir, kampanyalar stoklara sınırlı olabilir, kampanya sahibi kampanyasını istediği zaman değiştirebilir, yukarıda belirtilen indirim önerileri sadece fikirlerden ibarettir ve çalışıp çalışmadıkları tarafımızdan denenmemiştir. Avantajix sadece kendisine ödenen komisyonların size “para iadesi” adı altında ödenmesinden sorumludur. – Herkese bol avantajlı alışverişler dileklerimizle.)

Önceki İçerikBu Maili Okuduktan Sonra İmha Edin
Sonraki İçerikÇocuğa Oyuncak Seçimi Nasıl Yapılır