Ana Sayfa İndirimler Bu Maili Okuduktan Sonra İmha Edin

Bu Maili Okuduktan Sonra İmha Edin

109

İndirimli Avantajlı Kampanyalı Fırsatlar
Cüzdansever Sevgililer Günü Fikirleri14 Şubat Sevgililer Günü’nü zekice atlatmanız için hazırlanmış bu mesajımız, aslında sevgilinizden ziyade cüzdanınıza çalışmaktadır. Yani sevgili tarafından ele geçirilmesi sakıncalı durumlar yaratabilir. Bu nedenle siz okuyun, ilham alın, ama mesaj pek ortalarda dolaşmasın. Sevgiliniz sevinsin, ama “Avantajix Para İadesi” sizinle bizim aramızda kalsın… :)

Haftanın Cüzdana Çalışan Fikirleri:

Öte yandan şu fikirler de ilginizi çekebilir:

– Evoria’da Sevgililer Günü kupon kodu “SEPET20” 12 Şubat’a kadar 100TL ve üzeri tüm alışverişlerinize anında 20TL indirim veriyor. Üste Avantajix %8 veriyor.

– Yeniçarşım’da Axess %10 anında chip para kampanyası için bugün son gün. Üste Avantajix var.

– Şanslıkadın sitesinde Maxxy Accessories için %40 anında indirim kuponu “MAXXY303SK” 3 Şubat’a kadar geçerli. Üste Avantajix %6 ödüyor.

– Bastırgelsin 3 yeni kupon yayınladı: 25TL alışverişe 5TL indirim kodu UA5KCS4S, 60TL alışverişe 15TL indirim kodu 47K5NV7K, 90TL alışverişe 30TL indirim kodu PCP3SRGP. Üste Avantajix’ten %12 var.

– Lidyana’da LSM1WT (100TL ve üzeri alışverişlerinize %30 ekstra indirim ve ücretsiz kargo kuponu) için bugün son gün. Üste Avantajix’ten %8 var.

– Bonubon İndirim Kuponu: TATİL02 (Bu kuponla sadece bugün şu tatil fırsatlarında %10 anında ekstra indirim kazanmanız mümkün: Dedeman Otel; Otantik Gemi Turu; Kartepe Kayak Turu; İğneada Resort Hotel SPA)

Son olarak bir fikir daha:

Sevgililer Günü’nü sadece 1,5 TL ile atlatma metodunu öğrenmek ister misiniz: Mesajın en yukarısındaki simit resmini bir fırına veya simitçiye gösterin. Aslında resimde 1,5 simit var. Simitleri pişirmeden önce ortadan kesip başka türlü yapıştırarak pişiriyorsunuz; iş bu kadar basit ama “O”nun için birşeyler yapmış olmanız dünyalara bedel. Pişme süresi 10 dakika; maliyeti 1,5TL; getirisi “paha biçilemez” :)

Sevgiyle Kalın.

(Not: Yukarıdaki yazı Avantajix kullanıcılarına bugün gönderilmiş olan e-posta mesajımızın bir kopyasıdır. Siz bu mesajı okuduğunuzda kampanyalar güncelliğini yitirmiş olabilir. Ayrıca yukarıda sadece başlıklar halinde vermekte olduğumuz avantajların tüm detaylarını ve nasıl kazanacağınız veya kazanamayacağınız konusundaki tüm ipuçları ile, her firma özelindeki tüm şartları www.avantajix.com  adresinde bulunabilir. Öte yandan Avantajix dışındaki firmaların kendi kampanyaları Avantajix’in kontrolünde değildir ve bunların şartları, sürekliliği ve birbirleriyle birleştirilebilirliği firmaların kendisine aittir. Bir kampanya başka kampanya ile birleşmeyebilir, kampanyalar stoklara sınırlı olabilir, kampanya sahibi kampanyasını istediği zaman değiştirebilir, yukarıda belirtilen indirim önerileri sadece fikirlerden ibarettir ve çalışıp çalışmadıkları tarafımızdan denenmemiştir. Avantajix sadece kendisine ödenen komisyonların size “para iadesi” adı altında ödenmesinden sorumludur. – Herkese bol avantajlı alışverişler dileklerimizle.)

Önceki İçerikOn Kaplan Gücünde Fikirler
Sonraki İçerik14 Şubat’a 15 Fikir