Ana Sayfa Kampanyalar On Kaplan Gücünde Fikirler

On Kaplan Gücünde Fikirler

109

İnsanların sadece iyilerden ve kötülerden oluştuğunu sandığımız yıllarda “ormanda 10 kaplan gücünde” bir Kızılmaske yaşardı ve kötüleri kurukafalı, iyileri de çiçek resimli yüzüğü ile damgalardı.

Aşağıdaki bir buket fikir tarafımızdan çiçekli bir yüzükle damgalanmış olup, Titaniğin çarptığı aysberg hızıyla üstümüze üstümüze gelen şu sevgililer günü, karne tatili, haftasonu, haftabaşı ve diğer tüm para harcatıcı günlerin öncesinde umarız işe yarar.

Haftanın On Kaplan Gücünde Fikirleri:

Şu fikir ise 11 kaplan gücünde:

Galatasaray Üniversitesinin yandığı, Suriye’li sığınmacı sayısının 160.000’i aştığı, buzullardan yine Kıbrıs büyüklüğünde bir parçanın koptuğu, takımınızın müthiş iyi bir transfere ihtiyacı olduğu şu günlerde dostlarınıza Avantajix’ten bahsedin.

Eğer büyük bir hedef için (mesela desteklediğiz yardım kuruluşuna, tuttuğunuz takıma, mezun olduğunuz okula vs.) damlaya damlaya göl olacak bir bağış yapmak istiyorlarsa Avantajix’i kullanıp havadan para kazansınlar ve bu parayı isterlerse istedikleri yere bağışlasınlar.

Avantajix bu benzersiz konsepte “ELİNİ CEBİNE ATMADAN BAĞIŞ YAPMAK” adını veriyor, zor hedefler Avantajix ile kolaylaşıyor.

Keyifli Alışverişler.

(Not: Yukarıdaki yazı Avantajix kullanıcılarına bugün gönderilmiş olan e-posta mesajımızın bir kopyasıdır. Siz bu mesajı okuduğunuzda kampanyalar güncelliğini yitirmiş olabilir. Ayrıca yukarıda sadece başlıklar halinde vermekte olduğumuz avantajların tüm detaylarını ve nasıl kazanacağınız veya kazanamayacağınız konusundaki tüm ipuçları ile, her firma özelindeki tüm şartları www.avantajix.com  adresinde bulunabilir. Öte yandan Avantajix dışındaki firmaların kendi kampanyaları Avantajix’in kontrolünde değildir ve bunların şartları, sürekliliği ve birbirleriyle birleştirilebilirliği firmaların kendisine aittir. Bir kampanya başka kampanya ile birleşmeyebilir, kampanyalar stoklara sınırlı olabilir, kampanya sahibi kampanyasını istediği zaman değiştirebilir, yukarıda belirtilen indirim önerileri sadece fikirlerden ibarettir ve çalışıp çalışmadıkları tarafımızdan denenmemiştir. Avantajix sadece kendisine ödenen komisyonların size “para iadesi” adı altında ödenmesinden sorumludur. – Herkese bol avantajlı alışverişler dileklerimizle.)

Önceki İçerikMiss Balıketi Güzellik Yarışması
Sonraki İçerikBu Maili Okuduktan Sonra İmha Edin