Ana Sayfa Alışveriş “Bardağımı Kaybettim Hükümsüzdür” Demeyin

“Bardağımı Kaybettim Hükümsüzdür” Demeyin

63

Evinizde kalabalık bir misafir ordusunu ağırladığınız anlarda ya da ev partisi verdiğinizde o kesif kalabalık arasında en çok duyduğunuz soru nedir desek cevabınız ne olur? Hemen aklınıza gelmediyse biz söyleyelim:

“Hangisi benim bardağımdı?”

Kalabalık ortamlarda meşrubat, çay, su vesaire bardaklarının sürekli yer değiştirmesi çoğu kişinin canını sıkan bir durum olsa da bunun da artık canımızı sıkmaması için kolayı bulunmuş. Şimdi diyeceksiniz ki bu nasıl oluyor? Çok basit: “Bardak Belirleyici” denilen bir şey var. Evet, yanlış duymadınız. Bardağınızın size ait olduğunu vurgulamak amacıyla üretilmiş faydalı ve ilginç bir ürün.

Tamam, biz de ilk duyduğumuzda ne kadar Zihni Sinir bir ürün olmuş gibi bir serzenişte bulunmuştuk. Sonra düşününce bunun aslında gerçekten olmazsa olmaz bir ihtiyaç olduğu kanaatine vardık. Bardağınızın başkaları tarafından alınması canınızı sıkan bir durumsa bu bardak bulan bir icat tam size göre. “Benim için sorun yok ben her bardaktan içerim” diyorsanız da şimdi hemen bu ürünü unutun gitsin.

Bardak Belirleyici

İlginizi cezbettiyse, ki buraya kadar okudunuz ve hala okumaya devam ediyorsanız durum öyle görünüyor, gelelim biz şu kayıp bardakları bulan ürüne. Bardak Belirleyici dediysek öyle GPS gibi bir şey değil tabii ki; uydu bağlantısına falan gerek olmadan kullanılabilen çok sade ve çok basit bir fikir bu. Kalabalıkta bardağınızın karışmaması için farklı renkleri olan plastikten yapılmış bir aparat diyelim. Bunu bir kitap ayracı gibi düşünün. Bardağın bir tarafına takıyorsunuz. Renginiz belli olduğu için başkaları bardağınızı almaya yeltendiğinde “Hoop o bardak benimdi arkadaş” çıkışı yapabilme yetkisine -en demokratik bir şekilde- sahip oluyorsunuz.

Ürünün temel özelliklerine gelince; turuncu, mavi, pembe, mor, hardal, sarı, yeşil ve koyu pembe olmak üzere 8 farklı bardak belirleyici bulunuyor. Ürün, bardağınıza kolaylıkla sabitleniyor ve düşmüyor. İster kendiniz kullanın, isterseniz gittiğiniz partilerde, kalabalık misafirliklerde hediyenizle sevdiklerinizi gülümsetin. Orası size kalmış.

Basit Güzeldir

Yani bu kadar karmaşık bir ortamdaki bu kadar zor bir soruna bu kadar basit ve sade bir çözüm öneren bu aparat bize Leonardo Da Vinci’nin söylediği özlü sözü hatırlattı: “En ileri karmaşıklık sadeliktir.”

Peki nereden bulabiliriz?

Haklısınız, bu ürünü gerçekten merak ettim diyenler için nereden satın alabileceklerini söylemeden geçmek olmaz. Günlük hayatı kolaylaştıran, ilginç, her yerde bulunmayan ve her biri birbirinden farklı ürünlerin yer aldığı Karınca Design adlı bir site var. Hatta Kanyon’da mağazaları da var ama bizim konumuz online alışveriş olduğu için size sitelerinden bahsedelim. Tıklıyorsunuz karşınıza çıkan sayfada bardak bulucu haricinde işinize yarayabilecek bir sürü ürün çıkıyor. Yani siz “Bardak Bulucu” sayfasına ulaşıncaya kadar başka bir fettan ürün karşınıza çıkıp aklınızı çoktan çelmiş sizi elinizden tutup ödeme sayfasına çekmiş bile olabilir, aman dikkat :)

Bu arada eğer Karınca Design internet sitesinde yer alan tüm ilginç ürünlere daha avantajlı ve indirimli fiyatlar ile sahip olmak istiyorsanız, size para iadesi yapan ve alışverişinizi ucuzlatacak bir site olduğunu da unutmayın. Avantajix mi diyorlar ne :) İşte ona bir uğruyorsunuz. Avantajix’ten tıklayarak Karınca Design sitesine gidip ilginizi çeken ürünleri satın alıyorsunuz. Harcadığınız paranın %10 kadarını Avantajix size iade ediyor, alışverişiniz %10 daha ucuza gelmiş oluyor.

(Detaylar için: www.avantajix.com)

 

 

Önceki İçerikİndirimli Tablet PC Alma Zamanı
Sonraki İçerikBebeğiniz Arabada Güvende mi?