Ana Sayfa Alışveriş İndirimli Tablet PC Alma Zamanı

İndirimli Tablet PC Alma Zamanı

104

Yaz tatilinin yaklaşması ile çocukları ve velileri karne heyecanı sarmaya başladı. Karnesinde iyi notlar bekleyen öğrenciler anne babalarıyla şimdiden karne hediyesi konusunda pazarlığa başladı. Teknoloji ile iç içe büyüyen çocuklar hediye isteklerini de “banane banane ille de tablet pc isterim” minvalinde kullanıyor olabilir, bu gayet normal. Teknolojik ürünler, birçok çocuk için en heyecan verici hediyeler olarak öne çıkıyor. Peki, siz çocuğunuza karne hediyesi olarak ne alacaksınız? Aklınızda bir ürün var mı?

Karne Hediyesi Vakti

Çocuğuna bisiklet, oyun konsolu, tatil kitapları, oyuncak, (hatta giyim kuşam… -yok bu sonuncusunu alırsanız evde isyan çıkabilir, aman dikkat) gibi hediyeler dışında bir şey almak isteyenlere bu yazımızda tablet bilgisayarı öneriyoruz. Son yılların en popüler ve kullanışlı cihazlarından olan tablet bilgisayarlar artık laptopların, masaüstü bilgisayarların, netbookların yerini aldı. Bilgisayarların popülaritesine çelme takan tablet pc mevhumu, hem yazılımsal hem de donanımsal olarak kişisel bilgisayarlara gitgide daha fazla yaklaşıyor. Zaten akıllı telefonlar son iki yıldır bilgisayar satışlarına hissedilir derecede üstünlük kurmuş durumdaydı; son gelişmelerle birlikte tabletler de kişisel bilgisayarların satışına ikinci büyük darbeyi vuran teknolojik ürün oldu.

Tablet bilgisayarlara ilgi artınca doğal olarak irili ufaklı birçok marka tablet pc üretimine başladı. Piyasada her bütçeye uygun tablet bilgisayar bulmak mümkün. Bu kadar çok çeşit olunca da tüketicilerin kafası ister istemez karışıyor.

Üst düzey tablet pc modellerinin yanı sıra çinli üreticilerin uygun fiyatlı tabletleri de yoğun ilgi görüyor. Rekabetin kıyasıya sürmesi, doğaldır ki fiyat noktasında tüketicilerin lehine sonuçlar ortaya çıkarıyor. Eğer siz de çocuğunuz için karne hediyesi olarak yeni bir ve ucuz bir tablet bilgisayar satın almayı planlıyorsanız Daybuyday’deki tablet pc kampanyalarına bir göz atmanız ve indirimli tablet pc modellerini görmenizde fayda var. Örneğin Daybuyday.com’da Piranha tablet bilgisayar şu günlerde %30 indirimle satılıyor. Acele edenler yakalıyor, yakalayamayan dizini dövüyor :)

Türk Tablet Bilgisayarı

Eğer bu konu ilgi radarınız dahilindeydiyse Piranha adını son zamanlarda sıkça duymuş olmalısınız. Üç genç girişimci tarafından 2004 yılında kurulan bir Türk şirketi olan Piranha, size teknolojiyi ucuz fiyatlarla sevdirecek fonksiyonel ürünler sunuyor. Piranha, tabletlerden müzik çalarlara, oyun kollarından müzik aletlerine hayatınıza eğlence katacak onlarca ürünüyle, indirim dükkanı Daybuyday’in vitrinlerinde sizi bekliyor. Ucuz tablet piyasasında işlevsel ürünler sunan Piranha’nın bugünlerde fiyatına da paralel olarak çok iyi bir satış grafiği yakaladığını söylemek yanlış olmaz. Basının ve analizlerin ağızbirliği içinde söylediği şey şu ki son zamanların en çok tercih edilen ucuz tablet markası Piranha. Siz de Avantajix üzerinden gittiğiniz Daybuyday.com’dan indirimli bir Piranha tablet bilgisayar satın alın, alışveriş tutarınızın (şu sıralarda) % 6’sı kadar para iadenizi de alarak alışverişi kat be kat ucuza getirin. (Mesela Avantajix’ten aldığınız para iadesi ile Daybuyday’den satın aldığınız tablet bilgisayarınıza isterseniz bir kılıf da satın alabilir ve kılıfı bedavaya getirebilirsiniz.) Unutmayın! Sizi avantajlı alışveriş fırsatları ile buluşturan ve bu sitelerden alışveriş yapınca size para kazandıran, kısacası cebinizi düşünen bir siteniz var. Adresi www.avantajix.com

Önceki İçerikTatil valizi hazırlayanlara indirimli fikirler
Sonraki İçerik“Bardağımı Kaybettim Hükümsüzdür” Demeyin