Ana Sayfa Yaşam Haykır Dök İçindekileri Bak Sana Söylüyorum

Haykır Dök İçindekileri Bak Sana Söylüyorum

531

Sevgili Dostlar,

Bugün 28 Mart, Ian Stanley’in doğum günü. Kendisi 1980’lerde “Shout” (Haykır) adlı parçayla dünya listelerinin aniden bir numarası olan Tears For Fears grubunun klavyecisi ve kurucu üyesi.

“Haykır Dök İçindekileri Bak Sana Söylüyorum” şeklindeki nakaratıyla bu parça, aslında bir “Mantra” şeklinde tasarlanmış. Söyledikçe söyleyesiniz geliyor. 200 milyon kez görüntülenmiş olan parçayı ŞU LİNKTEN dinlemek mümkün.

“Mantra” Sanskritçe Man- (Düşünmek) kökü ve -Tra (Araç) ekinden oluşuyor; yani bu “Düşünme Aracı” sayesinde insan konsantre olup daha iyi düşünüyor. Görsel açıdan bakıldığında ise “Mantra”, tesbih çeker gibi tekrar edilen bir hece veya bir mısra. Mantra olarak seçilen ses veya kelime, aklı maddi dünyadan uzaklaştırıcı bir etki yapıyor; böylece ağızdan çıkarken oluşan titreşimlerin de etkisiyle kişinin daha yüksek bir bilince ulaşması amaçlanıyor.

Öte yandan alışverişte daha yüksek bilince sahip olanlarsa Avantajix kullanıyor.

Alışveriş Yapana Para Veren Fikirler

Bugün Başka Ne Kazanabiliriz?

1) Huawei’nin Yaş Gününe Özel Hediyeler Say Say Bitmiyor:
Huawei online mağazasının 4. yaş gününe özel çekilişe katılmak için, 1000TL alışveriş yapmanız gerekiyor. Ödüller: 1 adet MatePad Pro 13.2, 1 adet MateBook D16 i9 2024, 2 adet MatePad Air Paper Matte, 3 adet MatePad 11.5, 5 adet Watch GT4, 5 adet Watch Fit 2. Son katılım: 31.03.2024.

2) Hediye Çeki Kazanacak 50 Kişiden Biri Siz Olun:
A101, 50 kişiye 250TL değerinde hediye çeki kazandıracak. Çekilişe katılmak isterseniz; @a101iletisim Instagram sayfasını takip ederek çekiliş görselinin altına emoji bırakın. Sonuçlar 1 Nisan tarihinde açıklanacak. Daha fazla detay isterseniz: https://www.instagram.com/p/C47z9hKIEUq/

3) Bu Çekilişten 250 Liralık Hediye Çeki Kazanalım:
Ebebek, 10 kişiye 250TL değerinde hediye çeki kazandıracak. Bu çekilişe katılmak için; @ebebek hesabını takip edin, gönderiyi beğenin ve yorumlarda 3 arkadaşınızı etiketleyin. Kazananlar 29 Mart 2024 tarihinde duyurulacak. Daha fazla detay için link: https://www.instagram.com/p/C40xpFDt12P/

4) 3 Parça Tencere Seti Kazanmaya Ne Dersiniz?
Madame Coco, Ramazan’a özel 3 parça tencere seti hediye edecek. Çekilişe katılmak için; belirtilen sayfaları takip edin, görseli beğenin ve yorumda #madamecoco yazıp 1 arkadaş etiketleyin. Sonuç 1 Nisan’da açıklanacak. Detaylar için: https://www.instagram.com/p/C5BMEjNtok0/

Sağlıkla, barışla ve sevgiyle kalın.

………

(Not: Yukarıdaki yazı Avantajix kullanıcılarına 28.03.2024 tarihinde gönderilmiş olan e-bültenin bir kopyasıdır. Siz bu yazıyı okuduğunuzda kampanyalar güncelliğini yitirmiş olabilir. En güncel detaylara şuan www.avantajix.com adresinden ulaşılabilir. Keyifli okumalar dileriz.)
Önceki İçerikBugün Doğan ve 10 Gün Sonra Yine Doğan Ünlü Kim?
Sonraki İçerikKafaya Saç Yerine Çiçek Ektirmek